Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcze Klocki TRW Przód - CITROEN JUMPER II

467,62 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe TRW - PrzódKomplet na oś Nr katalogowy: DF2721Specyfikacja:średnica [mm]: 280Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 24Minimalna grubość [mm]: 21,9średnica otworu centrującego [mm]: 73Wysokość [mm]: 65,6Ilość otworów: 5średnica otworu [mm]: 118Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyPowierzchnia: lakierowanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: GDB1517Specyfikacja:Ograniczenia producenta: BREMBOWysokość [mm]: 66Długość [mm]: 140,7Grubość [mm]: 19Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze stykiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Citroen JUMPER Autobus (230P)2.8 D 64 kW 1999.01 -> 2002.022.8 HDi 4x4 94 kW 2000.09 -> 2002.04Citroen JUMPER Autobus (244, Z_)2.0 81 kW 2002.04 -> .2.0 bivalent 81 kW 2003.02 -> .2.0 HDi 62 kW 2002.04 -> .2.2 HDi 74 kW 2002.04 -> .2.8 HDi 94 kW 2002.04 -> .2.8 HDi Napęd na 4 koła 94 kW 2002.04 -> .

Citroen JUMPER Nadwozie pełne (230L)2.0 HDI 62 kW 2001.11 -> 2002.042.5 D 63 kW 1994.03 -> 2002.042.5 TDi 79 kW 1996.12 -> 2000.112.8 D 64 kW 1999.01 -> 2002.022.8 HDi 94 kW 2000.09 -> 2002.042.8 HDi 4x4 94 kW 2000.09 -> 2002.04Citroen JUMPER Nadwozie pełne (244)2.0 81 kW 2002.04 -> .2.0 bivalent 81 kW 2003.02 -> .2.0 HDi 62 kW 2002.04 -> .2.2 HDi 74 kW 2002.04 -> .2.8 HDi 77 kW 2003.06 -> 2006.062.8 HDi 94 kW 2002.04 -> .2.8 HDi 4x4 94 kW 2002.04 -> .2.8 HDi 107 kW 2004.05 -> .

Citroen JUMPER platforma / podwozie (230)2.0 80 kW 1994.03 -> 2002.042.8 HDi 94 kW 2000.09 -> 2002.04Citroen JUMPER platforma / podwozie (244)2.0 HDi 62 kW 2002.04 -> .2.2 HDi 74 kW 2002.04 -> .2.2 HDi 74 kW 2002.02 -> 2006.062.8 HDi 94 kW 2002.04 -> .2.8 HDi 107 kW 2004.05 -> .2.8 HDi 4x4 94 kW 2002.02 -> 2006.06Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.