Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Rozrusznik KUBOTA F032111197 HC-CARGO

438,63 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Rozrusznik KUBOTA F032111197 HC-CARGOCałkowicie nowy rozrusznik od liderów automotive HC-Cargo. Nasz rozrusznik to wysokiej jakości produkt wykonaniem i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego rozrusznika w Twoim pojeździe.

Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość wykonania.

PASUJE DOKUBOTA     Engine     V1502     01.1986 - 01.1989KUBOTA     Engine 1.9     V1902     -Opis szczegółowykW 2.0, Napiecie 12, Typ bendiksu Stal, Liczba otworów montazowych 2 (0), Otwór montazowy 2 12.20, Odleglosc (tyl) 148.00, Typ przekladni GR, Prod. info BN, Wodoodporny Nie, Odleglosc (przód) 38.50, Dlug. bendiksu 26.00, Liczba zebów 9, B+ M8, Zacisk 50 M4, Kolnierz montazowy 82.50, Odleglosc 105.00, Uszczelnienie olejowe Nie, Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegara, Regulator ze szczotkotrzymaczem 25, Otwór montazowy 1 12.20, Liczba otworów montazowych 2 (0), Dlugosc calkowita w 232.50HC - Standardgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CargoOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznych.

Specyfikacja techniczna:Grupa: RozrusznikiInformacje o produkcieDane elektrycznekW  2.0Napiecie 12KatalogProd. info BNWodoodporny NieUszczelnienie olejowe  NieWymiaryTyp bendiksu StalLiczba otworów montazowych 2 (0)Otwór montazowy  212.20Odleglosc (tyl) 148.00Typ przekladni GROdleglosc (przód) 38.50Dlug. bendiksu 26.00Liczba zebów 9B+M8Zacisk 50M4Kolnierz montazowy 82.50Odleglosc 105.00Kier. obrotu  Zgodnie ze wskazówkami zegaraRegulator ze szczotkotrzymaczem  25Otwór montazowy   112.20Dlugosc calkowita w  232.50B+ : M8Dist. : 104.75Drive dist. : 26.00Drive type : SteelGear type : GRkW : 2.0Mount. flange : 82.55No./mount. holes : 2 (0)No./teeth : 9Oil sealed : NoRotation : CRTotal length : 232.40Voltage : 12Waterproof : NoNumer OE1542563012 KUBOTA1542563016 KUBOTA1K37163011 KUBOTA1665263012 KUBOTA1665263013 KUBOTA1712363016 KUBOTA1749063014 KUBOTA1K37163010 KUBOTA1712163010 KUBOTA1542563010 KUBOTA1542563011 KUBOTA1542563013 KUBOTA1542563014 KUBOTANumer konkurenta20780 AD KÜHNERS6334 DENSO  AUTOSTARTER POLANDS6096  AUTOSTARTER POLANDCST40129 CASCO SRLCST40184 CASCO SRLCST40311 CASCO SRL690519092 CV PSH690518092 CV PSH690539092 CV PSH0280009030  DENSOLista czesci2280000691  DENSOLista czesci2280004593 DENSO2280005270 DENSO4280002030 DENSO0280009031 DENSOLista czesci0280009032 DENSOLista czesci2280004573 DENSO2280004590 DENSO2280004591 DENSO2280004592 DENSO2280004750 DENSO2280005273 DENSO2280004570 DENSOLista czesci2280004571 DENSO2280004572 DENSODSN2064 DENSO2280005272 DENSO683025092 DRI683032092 DRI251084 ELSTOCK252109 ELSTOCK252086ELSTOCK254244 ELSTOCK255170 ELSTOCK11040524 EUROTEC11040920 EUROTEC103941 FACROM111197 HC-CARGO8EA732665001 HELLA42118816 HERTH U. BUSS18411 LESTER18154 LESTER18275 LESTER18004 LESTERLRS01130 LUCASLRS01325 LUCASLRS01316 LUCASLRS02572 LUCAS4300 SPIDAN22209ND WAI18004N WAI18154N WAI18411N WAI91295183 WILSONSTR30039 WOOD AUTO SUPPLO producencie:HC CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.

Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połą