Wirnik rozrusznika 335080 HC-CARGO
Opis
Wirnik rozrusznika 335080 HC-CARGOCałkowicie nowy Wirnik rozrusznika od liderów automotive HC-CARGO. Nasz wirnik to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego wirnika.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.
Opis szczegółowykW 1.4/1.7, Napiecie 12, Srednica komutatora 32.50, Odleglosc komutatorów 19.50, Sredn. zewn. wypustu/zeba 19.40, Liczba szyn 23, Liczba zebów 14, Srednica rdzenia 55.00, Dlugosc walu 145.50, Srednica walu (przód) 10.00, Wysokosc szyny 23.00, Dlug. wypustu/zeba 19.50, Srednica zewn. walu (tyl) 8.00, Sredn. zewn. pierscienia 50.00, Kier. obrotu Przeciwko zegarowi, Srednica walu 15.00gotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CARGOZamiennik dla: BoschOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Wirnik alternatoraDane elektryczneWymiarySrednica komutatora 32.50Odleglosc komutatorów 19.50Sredn. zewn. wypustu/zeba 19.40Liczba szyn 23Liczba zebów 14Srednica rdzenia 55.00Dlugosc walu 145.50Srednica walu (przód) 10.00Wysokosc szyny 23.00Dlug. wypustu/zeba 19.50Srednica zewn. walu (tyl) 8.00Sredn. zewn. pierscienia 50.00Kier. obrotu Przeciwko zegarowiSrednica walu 15.00kW 1.4/1.7Napiecie 12Numer konkurentaSA0055 AUTOSTARTER POLANDSA0062 AUTOSTARTER POLAND1004011216 BOSCH1004011243 BOSCH1986SE1584 BOSCH335080 HC-CARGOWirkniki alternatorów: O producencie:O producencie:CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
