Tarcze Klocki BOSCH Tył VW EOS GOLF V VI 253mm
Opis
Tarcze oraz klocki hamulcowe Bosch - TyłKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: 0 986 479 099Specyfikacja:średnica [mm]: 255Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 9,6Minimalna grubość [mm]: 7Wysokość [mm]: 51,3średnica otworu [mm]: 112Średnica piasty koła [mm]: 65Ilość otworów: 5spełnia wymagania Normy ECE: ECE-R90Informacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: 0 986 494 596Specyfikacja:Grubość [mm]: 16,3Szerokość [mm]: 87,2Wysokość [mm]: 53,2Zastosowanie:Volkswagen EOS (1F7, 1F8)1.4 TSI 90 kW 2007.11 -> 2015.081.4 TSI 118 kW 2008.05 -> 2015.081.6 FSI 85 kW 2006.06 -> 2008.052.0 FSI 110 kW 2006.03 -> 2008.052.0 TFSI 147 kW 2006.03 -> 2015.082.0 TSI 155 kW 2009.11 -> 2015.083.2 V6 184 kW 2006.06 -> 2009.053.6 V6 191 kW 2009.05 -> 2010.112.0 TDI 100 kW 2010.11 -> 2015.082.0 TDI 103 kW 2006.06 -> 2008.052.0 TDI 16V 103 kW 2008.05 -> 2015.08Volkswagen GOLF V (1K1)1.4 16V 55 kW 2003.10 -> 2006.051.4 16V 59 kW 2006.05 -> 2008.111.4 FSI 66 kW 2003.10 -> 2006.071.4 TSI 90 kW 2007.05 -> 2008.111.4 TSI 103 kW 2006.05 -> 2008.111.4 TSI 125 kW 2005.11 -> 2008.111.6 75 kW 2004.01 -> 2008.111.6 MultiFuel 75 kW 2007.10 -> 2008.111.6 FSI 85 kW 2003.10 -> 2008.072.0 85 kW 2006.08 -> 2008.112.0 FSI 110 kW 2004.01 -> 2008.112.0 GTI 147 kW 2004.10 -> 2009.021.9 TDI 66 kW 2004.05 -> 2008.111.9 TDI 77 kW 2003.10 -> 2008.112.0 SDI 55 kW 2004.01 -> 2008.112.0 TDI 100 kW 2003.10 -> 2008.112.0 TDI 103 kW 2004.12 -> 2008.112.0 TDI 16V 103 kW 2003.10 -> 2008.112.0 TDI 125 kW 2005.11 -> 2008.11Volkswagen GOLF VI (5K1)1.2 TSI 63 kW 2010.05 -> 2012.111.2 TSI 77 kW 2008.11 -> 2012.111.4 59 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 90 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 118 kW 2008.10 -> 2012.111.6 75 kW 2008.10 -> 2012.111.6 BiFuel 75 kW 2009.03 -> 2012.111.6 MultiFuel 75 kW 2008.10 -> 2012.111.8 TSI 118 kW 2009.06 -> 2011.012.0 GTi 155 kW 2009.04 -> 2012.112.0 GTi 173 kW 2011.05 -> 2012.111.6 TDI 66 kW 2009.02 -> 2012.111.6 TDI 77 kW 2009.02 -> 2012.112.0 TDI 81 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 100 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 103 kW 2008.10 -> 2013.052.0 TDI 125 kW 2009.04 -> 2012.11Volkswagen GOLF VI kabriolet (517)1.2 TSI 77 kW 2011.03 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 90 kW 2011.11 -> .1.4 TSI 92 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 110 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.03 -> .2.0 GTI 155 kW 2011.11 -> .2.0 TSI 162 kW 2013.11 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.03 -> .2.0 TDI 81 kW 2013.11 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.11 -> .2.0 TDI 110 kW 2013.11 -> .
Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
