Gates Rolka Prowadzaca Paska Skoda Octavia/vw Golf
Opis
GATESROLKA MICRO-V PROWADZACA PASKASKODA OCTAVIA/VW GOLF V 1.6 FSI SZTGATES , rolka kierunkowa / prowadząca, pasek klinowy zębaty, Micro-vWłaściwościMateriał tworzywo sztuczneLiczba rowków 0średnica zewnętrzna [mm] 76średnica wewnętrzna [mm] 10Szerokość [mm] 26sworzeń o żr. [mm] 10Kod EAN: 5414465342363G T38054ZASTOSOWANIEAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI CAXA, CNVA 90 122 1390 2010.05 -AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI CAXA, CNVA 90 122 1390 2011.11 -AUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI CAXC, CMSA 92 125 1390 2007.09 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1.6 FSI BAG, BLP, BLF 85 115 1598 2003.08 - 2007.09AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.4 TFSI CAXC 92 125 1390 2011.02 - 2013.05AUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI CAXC, CMSA 92 125 1390 2007.09 - 2013.03AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI BLP, BLF 85 115 1598 2004.09 - 2007.09SEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI CAXC 92 125 1390 2007.11 -SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI CAXC 92 125 1390 2007.11 -SEAT CORDOBA (6L2) 1.6 16V BTS 77 105 1598 2006.11 - 2009.11SEAT IBIZA III (6L1) 1.6 16V BTS 77 105 1598 2006.11 - 2009.11SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 BTS 77 105 1598 2008.05 -SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 LPG CNKA 60 81 1598 2011.05 -SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.6 BTS 77 105 1598 2008.07 -SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.6 LPG CNKA 60 81 1598 2011.05 -SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 BTS 77 105 1598 2012.02 -SEAT LEON (1P1) 1.4 TSI CAXC 92 125 1390 2007.11 - 2012.12SEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 TSI CAXC 92 125 1390 2007.11 - 2009.05SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.4 TSI CAXA 90 122 1390 2012.07 -SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 CFNA 77 105 1598 2013.07 -SKODA FABIA II (542) 1.6 BTS, CFNA, CLSA 77 105 1598 2007.04 - 2014.12SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 BTS, CFNA 77 105 1598 2007.10 - 2014.12SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 TSI CAXA 90 122 1390 2008.11 - 2013.06SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 FSI BLF 85 115 1598 2004.02 - 2008.10SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 TSI CAXA 90 122 1390 2008.11 - 2013.06SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 FSI BLF 85 115 1598 2004.02 - 2008.10SKODA RAPID (NH3) 1.4 TSI CAXA 90 122 1390 2012.07 -SKODA RAPID (NH3) 1.6 CFNA 77 105 1598 2012.07 -SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TSI CAXA 90 122 1390 2012.07 -SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 CFNA 77 105 1598 2012.07 -SKODA ROOMSTER (5J) 1.6 BTS, CFNA 77 105 1598 2006.09 - 2015.05SKODA SUPERB II (3T4) 1.4 TSI CAXC 92 125 1390 2008.07 - 2015.05SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.4 TSI CAXC 92 125 1390 2009.10 - 2015.05SKODA YETI (5L) 1.4 TSI CAXA 90 122 1390 2010.06 - 2015.05VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI CAXA 90 122 1390 2007.11 - 2015.08VW EOS (1F7, 1F8) 1.6 FSI BLF 85 115 1598 2006.06 - 2008.05VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 FSI BLN 66 90 1390 2005.07 - 2006.11VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 TSI CAXA 90 122 1390 2007.06 - 2013.12VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 FSI BLF 85 115 1598 2004.12 - 2008.05VW GOLF V (1K1) 1.4 FSI BKG, BLN 66 90 1390 2003.10 - 2006.07VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI CAXA 90 122 1390 2007.05 - 2008.11VW GOLF V (1K1) 1.6 FSI BAG, BLF, BLP 85 115 1598 2003.10 - 2008.07VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI CAXA 90 122 1390 2007.06 - 2009.07VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI CAXA 90 122 1390 2008.10 - 2012.11VW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI CAXA 90 122 1390 2011.11 -VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI CAXA 90 122 1390 2009.07 - 2013.07VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI CAXA 90 122 1390 2007.05 - 2010.10VW JETTA III (1K2) 1.6 FSI BLF 85 115 1598 2005.09 - 2010.10VW JETTA IV (162, 163) 1.4 TSI CAXA, CMSB 90 122 1390 2011.05 -VW JETTA IV (162, 163) 1.6 CFNB 63 86 1598 2013.03 -VW PASSAT (362) 1.4 TSI CAXA 90 122 1390 2010.08 - 2014.12VW PASSAT (3C2) 1.4 TSI CAXA 90 122 1390 2007.05 - 2010.07VW PASSAT (3C2) 1.6 FSI BLF 85 115 1598 2005.03 - 2008.06VW PASSAT Variant (365) 1.4 TSI CAXA 90 122 1390 2010.08 - 2014.12VW PASSAT Variant (3C5) 1.4 TSI CAXA 90 122 1390 2007.05 - 2010.11VW PASSAT Variant (3C5) 1.6 FSI BLF 85 115 1598 2005.08 - 2008.06VW POLO (6R1, 6C1) 1.4 (6R1) CGGB, CDDA, CLPA 63 85 1390 2009.03 - 2014.05VW POLO (6R1, 6C1) 1.6 CFNA, CLSA 77 105 1598 2010.01 -VW POLO (6R1, 6C1) 1.6 BiFuel CNKA 60 82 1598 2011.01 -VW POLO (9N_) 1.4 FSI AXU 63 86 1390 2002.02 - 2006.07VW POLO (9N_) 1.6 16V BTS 77 105 1598 2006.05 - 2009.11VW POLO sedan (602, 604, 612, 614) 1.6 CFNA, CLSA 77 105 1598 2010.05 -VW POLO sedan (602, 604, 612, 614) 1.6 CFNB 63 86 1598 2010.11 -VW SCIROCCO (137, 138) 1.4 TSI CAXA, CMSB 90 122 1390 2008.08 - 2017.11VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI CAXA 90 122 1390 2010.08 -VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 FSI BAG, BLF, BLP 85 115 1598 2003.02 - 2007.01INNE KOD
