Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Klocki FERODO Przód - VW JETTA, NEW-BEETLE 280mm

107,54 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Klocki hamulcowe Ferodo - PrzódKomplet na oś Nr katalogowy: FDB1398Specyfikacja:Grubość [mm]: 19.7Długość [mm]: 146Szerokość [mm]: 54.7System hamulcowy: ATEInformacje:Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z zamkiemStyk ostrzegawczy o zużyciu: ze stykiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen JETTA III (1K2)1.4 TSI 90 kW 2007.05 -> 2010.101.4 TSI 103 kW 2006.07 -> 2010.101.4 TSI 118 kW 2008.07 -> 2010.101.4 TSI 125 kW 2006.07 -> 2010.101.6 75 kW 2005.10 -> 2010.101.6 MultiFuel 75 kW 2008.01 -> 2010.101.6 FSI 85 kW 2005.09 -> 2010.102.0 FSI 110 kW 2005.08 -> 2010.102.0 TFSI 125 kW 2008.07 -> 2010.102.0 TFSI 147 kW 2005.10 -> 2010.102.5 110 kW 2006.01 -> 2010.102.5 125 kW 2008.07 -> 2010.101.6 TDI 66 kW 2009.12 -> 2010.101.6 TDI 77 kW 2009.06 -> 2010.101.9 TDI 77 kW 2005.08 -> 2010.102.0 TDI 100 kW 2005.09 -> 2010.102.0 TDI 103 kW 2005.10 -> 2010.102.0 TDI 16V 103 kW 2005.08 -> 2010.102.0 TDI 125 kW 2006.10 -> 2010.10Volkswagen JETTA IV (162, 163)1.2 TSI 77 kW 2010.10 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2014.08 -> .1.4 TSI 90 kW 2011.05 -> .1.4 TSI 92 kW 2014.08 -> .1.4 TSI 110 kW 2011.04 -> 2014.071.4 TSI 110 kW 2014.08 -> .1.6 63 kW 2013.03 -> .1.6 77 kW 2011.12 -> .1.6 81 kW 2015.09 -> .1.8 TSI 125 kW 2014.07 -> .2.0 85 kW 2010.06 -> .1.6 TDI 77 kW 2010.04 -> 2014.072.0 TDI 81 kW 2010.10 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.08 -> .

Volkswagen NEW-BEETLE (9C1, 1C1)1.4 55 kW 2001.11 -> 2010.091.6 74 kW 1999.10 -> 2000.091.6 75 kW 2000.06 -> 2010.092.0 85 kW 1998.01 -> 2010.091.9 TDI 66 kW 1998.01 -> 2004.061.9 TDI 74 kW 2001.02 -> 2010.091.9 TDI 77 kW 2005.07 -> 2010.09Volkswagen NEW-BEETLE kabriolet (1Y7)1.4 55 kW 2003.01 -> 2010.091.6 75 kW 2003.01 -> 2010.092.0 85 kW 2002.09 -> 2010.101.9 TDI 67 kW 2002.09 -> 2004.121.9 TDI 74 kW 2003.06 -> 2010.091.9 TDI 77 kW 2005.07 -> 2010.09Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.