Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcze Klocki Przód TEXTAR- PEUGEOT 207,208 266mm

396,65 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Klocki hamulcowe Textar - PrzódKomplet na oś Nr katalogowy: 92111503Specyfikacja:średnica [mm]: 266Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22,0Wysokość [mm]: 34,0Wzór otworów/Ilość otworów: 04/06Minimalna grubość [mm]: 20,0średnica otworu [mm]: 108,0średnica otworu centrującego [mm]: 66,0Ciężar [kg]: 5,1Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowany zewnętrznieArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: bez piasty kołaArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: bez sworznia mocującego kołaPowierzchnia: pokrytyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: 2395401Specyfikacja:Szerokość [mm]: 137Wysokość [mm]: 51,6Grubość [mm]: 19System hamulcowy: BoschNumer WVA: 23954Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: nie przygotowany dla wskaznika zużyciaArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowegoStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Peugeot 207 (WA_, WC_)1.4 53 kW 2006.02 -> .1.4 54 kW 2007.12 -> .1.4 55 kW 2008.08 -> .1.4 Flex 59 kW 2008.08 -> 2015.121.4 Bioflex 60 kW 2008.08 -> .1.4 16V 65 kW 2006.02 -> .1.4 16V 70 kW 2007.06 -> .1.4 16V 72 kW 2009.10 -> .1.4 HDi 50 kW 2006.02 -> .1.4 HDi 52 kW 2011.02 -> .1.6 HDi 66 kW 2006.02 -> 2013.101.6 HDi 68 kW 2009.11 -> .

Peugeot 207 sedan1.4 54 kW 2007.12 -> .1.4 55 kW 2011.01 -> .1.4 Flex 60 kW 2008.11 -> .

Peugeot 207 SW (WK_)1.4 54 kW 2007.06 -> .1.4 LPG 54 kW 2007.08 -> 2012.121.4 Flex 59 kW 2008.08 -> 2013.01Peugeot 207 Van1.4 54 kW 2007.06 -> 2008.101.4 HDi 50 kW 2007.04 -> .1.6 HDi 66 kW 2007.04 -> 2012.101.6 HDi 68 kW 2009.11 -> .

Peugeot 208 (CA_, CC_)1.0 50 kW 2012.03 -> .1.2 50 kW 2016.08 -> .1.2 60 kW 2012.03 -> .1.2 GPL 60 kW 2015.06 -> .1.2 PureTech 82 61 kW 2018.03 -> .1.2 Active Pack, Allure, Flex 66 kW 2016.02 -> .1.2 THP 81 kW 2013.01 -> .1.4 66 kW 2013.06 -> .1.4 Flex 68 kW 2013.01 -> 2016.121.4 VTi 70 kW 2012.03 -> .1.4 GPL 70 kW 2013.10 -> .1.6 85 kW 2013.06 -> .1.6 88 kW 2012.03 -> .1.6 89 kW 2016.09 -> .1.6 Flex 90 kW 2013.01 -> .1.6 115 kW 2012.03 -> .1.6 THP 165 121 kW 2015.03 -> .1.6 GT Turbo Flex 127 kW 2016.02 -> .1.6 GTi 147 kW 2012.08 -> .1.6 GTi 153 kW 2014.10 -> .1.4 HDi 50 kW 2012.03 -> .1.5 BlueHDI 100 75 kW 2018.05 -> .1.6 HDi / BlueHDi 75 55 kW 2013.01 -> .1.6 HDi 68 kW 2012.03 -> .1.6 HDi 69 kW 2016.09 -> .1.6 BlueHDi 100 73 kW 2015.01 -> .1.6 HDi 84 kW 2012.03 -> .1.6 HDi 85 kW 2014.04 -> .1.6 BlueHDi 120 88 kW 2013.11 -> .

Peugeot 208 Nadwozie pełne (CR_)1.4 HDi 50 kW 2012.10 -> .1.6 BlueHDi 75 55 kW 2015.04 -> .1.6 HDi 68 kW 2014.03 -> .

Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.