Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcze Klocki Tył TRW - AUDI A5 8T, Q5 8R B8 300mm

478,44 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze oraz klocki TRW - TyłKomplet na oś Nr katalogowy: DF4848Specyfikacja:Wysokość [mm]: 36,4średnica otworu centrującego [mm]: 68,0Wymiar gwintu: 15,3Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 12Minimalna grubość [mm]: 10średnica [mm]: 300średnica otworu [mm]: 112Ilość otworów: 5Informacje:Powierzchnia: lakierowanyTyp tarczy hamulcowej: pełnyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: GDB1765Specyfikacja:Ograniczenia producenta: TRWDługość [mm]: 116,4Wysokość [mm]: 58,8Grubość [mm]: 17,5Oznaczenie kontrolne: E9 90R - 01120/2358Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: nie przygotowany dla wskaźnika zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Audi A5 (8T3)1.8 TFSI 125 kW 2007.10 -> 2017.011.8 TFSI 130 kW 2015.05 -> 2017.012.0 TFSI 132 kW 2008.11 -> 2012.032.0 TFSI 155 kW 2008.06 -> 2013.112.0 TFSI quattro 155 kW 2008.06 -> 2017.012.0 TFSI quattro 162 kW 2012.03 -> 2017.012.0 TFSI 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI quattro 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI 169 kW 2015.08 -> 2017.012.0 TFSI quattro 169 kW 2015.08 -> 2017.013.0 TFSI quattro 200 kW 2011.12 -> 2017.013.2 FSI 195 kW 2007.06 -> 2012.033.2 FSI quattro 195 kW 2007.06 -> 2012.032.0 TDI 120 kW 2008.08 -> 2017.012.0 TDI 125 kW 2008.08 -> 2012.032.0 TDI quattro 125 kW 2008.08 -> 2012.032.0 TDI 130 kW 2011.10 -> 2017.012.0 TDI quattro 130 kW 2011.12 -> 2017.012.7 TDI 120 kW 2007.09 -> 2012.032.7 TDI 140 kW 2007.06 -> 2012.033.0 TDI 150 kW 2011.10 -> 2017.013.0 TDI quattro 155 kW 2008.03 -> 2010.053.0 TDI quattro 160 kW 2015.05 -> 2017.013.0 TDI quattro 176 kW 2007.06 -> 2012.033.0 TDI quattro 180 kW 2011.10 -> 2017.01Audi A5 Sportback (8TA)1.8 TFSI 106 kW 2014.09 -> 2017.011.8 TFSI 125 kW 2011.08 -> 2017.011.8 TFSI 130 kW 2015.05 -> 2017.012.0 TFSI 132 kW 2009.09 -> 2014.062.0 TFSI 155 kW 2009.09 -> 2013.112.0 TFSI quattro 155 kW 2009.09 -> 2017.012.0 TFSI 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI quattro 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI 169 kW 2015.08 -> 2017.012.0 TFSI quattro 169 kW 2015.08 -> 2017.013.0 TFSI quattro 200 kW 2011.12 -> 2017.013.2 FSI quattro 195 kW 2009.09 -> 2012.032.0 TDI 100 kW 2009.09 -> 2017.012.0 TDI 105 kW 2009.09 -> 2017.012.0 TDI 110 kW 2013.05 -> 2017.012.0 TDI 120 kW 2009.09 -> 2017.012.0 TDI 125 kW 2009.09 -> 2012.032.0 TDI quattro 125 kW 2009.09 -> 2012.032.0 TDI 130 kW 2011.10 -> 2017.012.0 TDI quattro 130 kW 2011.12 -> 2017.012.7 TDI 120 kW 2009.09 -> 2017.012.7 TDI 140 kW 2009.09 -> 2012.033.0 TDI 150 kW 2011.10 -> 2017.013.0 TDI quattro 160 kW 2015.05 -> 2017.013.0 TDI quattro 176 kW 2009.09 -> 2012.033.0 TDI quattro 180 kW 2011.10 -> 2017.01Audi Q5 (8RB)2.0 TFSI quattro 132 kW 2009.08 -> .2.0 TFSI quattro 155 kW 2008.11 -> .2.0 TFSI hybrid quattro 155 kW 2011.06 -> .2.0 TFSI quattro 162 kW 2013.05 -> .2.0 TFSI quattro 165 kW 2012.06 -> .2.0 TFSI quattro 169 kW 2015.08 -> .3.0 TFSI quattro 200 kW 2012.06 -> .3.2 FSI quattro 199 kW 2008.11 -> .2.0 TDI 100 kW 2010.11 -> .2.0 TDI quattro 100 kW 2009.08 -> .2.0 TDI 105 kW 2010.11 -> .2.0 TDI quattro 105 kW 2009.08 -> .2.0 TDI 110 kW 2013.05 -> .2.0 TDI quattro 110 kW 2013.05 -> .2.0 TDI quattro 120 kW 2008.11 -> .2.0 TDI quattro 125 kW 2008.11 -> .2.0 TDI quattro 130 kW 2012.06 -> .2.0 TDI 140 kW 2015.09 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2013.11 -> .3.0 TDI quattro 176 kW 2008.11 -> .3.0 TDI quattro 180 kW 2012.06 -> .3.0 TDI quattro 184 kW 2012.06 -> .3.0 TDI quattro 190 kW 2013.11 -> .

SQ5 TDI quattro 230 kW 2012.12 -> .

Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy