Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Rozrusznik Hella 8EA 011 610-211

1 476,81 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

ROZRUSZNIK HELLA 8EA 011 610-211DODATKOWE INFORMACJENapięcie [V]:12Moc znamionowa [kW]:1,4Liczba otworów do mocowania:3Szczelina-ustawienie podstawowe [mm]:14Ilość zębów:12Kierunek obrotów:zgodnie z ruchem wskazówek zegaraØ flanszy [mm]:61KODY OEHELLA8EA 011 610 211 ;  8EA011610211KODY OEMFORD11407571144505135045913689741483817150288016708122S6U11000EB2S6U11000EA2S6U11000EC2S6U11000ED2S6U11000EE8V2111000AC8V2111000ADMAZDAY40118400Y40118400AY40118400BDobieraj części tylko według numeru nadwozia (VIN)Opis nie uwzględnia zmian w rodzajach montowanych części których mógł dokonać producent danej marki samochodu. Zakres dat jest okresem produkcji określonego modelu a niekoniecznie okresem montażu części. Proszę zawsze porównać określony numer dla Twojego pojazdu, aby uniknąć nieprawidłowego zakupu.

ZASTOSOWANIEMarka, Model:Typ, Pojemność silnika [ccm], Moc silnika [KW], Moc silnika [KM], Rok produkcjiFORD, B-MAX (JK):1.5 TDCi, 1499, 55, 75, 2012.10 -1.5 TDCi, 1499, 70, 95, 2015.04 -1.6 TDCi, 1560, 70, 95, 2012.10 -FORD, B-MAX Van (JK):1.5 TDCi, 1499, 55, 75, 2012.10 -1.5 TDCi, 1499, 70, 95, 2015.04 -1.6 TDCi, 1560, 70, 95, 2012.10 -FORD, C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU):1.6 TDCi, 1560, 85, 115, 2010.12 - 2019.06FORD, C-MAX II Van:1.6 TDCi, 1560, 85, 115, 2010.12 - 2019.06FORD, ECOSPORT:1.5 TDCi, 1499, 66, 90, 2013.10 -1.5 EcoBlue TDCi, 1499, 70, 95, 2015.05 -1.5 TDCi, 1499, 74, 100, 2015.05 -FORD, FIESTA V (JH_, JD_):1.4 TDCi, 1399, 50, 68, 2001.11 - 2008.061.6 TDCi, 1560, 66, 90, 2004.11 - 2008.06FORD, FIESTA V Van:1.4 TDCi, 1399, 50, 68, 2003.10 - 2010.121.6 TDCi, 1560, 66, 90, 2007.04 - 2009.09FORD, FIESTA VI (CB1, CCN):1.4 TDCi, 1399, 50, 68, 2008.08 - 2012.091.4 TDCi, 1399, 51, 70, 2010.07 - 2012.091.5 TDCi, 1499, 55, 75, 2012.09 - 2017.041.5 TDCi, 1499, 70, 95, 2015.05 - 2017.041.6 TDCi, 1560, 55, 75, 2008.06 - 2012.121.6 TDCi, 1560, 66, 90, 2008.06 - 2012.121.6 TDCi, 1560, 70, 95, 2010.02 - 2015.12FORD, FIESTA VI Van:1.4 TDCi, 1399, 50, 68, 2009.01 -1.4 TDCi, 1399, 51, 70, 2010.07 -1.5 TDCi, 1499, 55, 75, 2012.10 -1.5 TDCi, 1499, 70, 95, 2015.05 -1.6 TDCi, 1560, 66, 90, 2009.01 -1.6 TDCi, 1560, 70, 95, 2010.02 -FORD, FUSION (JU_):1.4 TDCi, 1399, 50, 68, 2002.08 - 2012.121.6 TDCi, 1560, 66, 90, 2004.11 - 2012.12FORD, GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU):1.6 TDCi, 1560, 85, 115, 2010.12 - 2019.06FORD, GRAND C-MAX Van:1.6 TDCi, 1560, 85, 115, 2010.12 - 2019.06FORD, TOURNEO COURIER B460 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV):1.5 TDCi, 1499, 55, 75, 2014.02 -1.5 TDCi, 1499, 70, 95, 2015.05 -FORD, TRANSIT COURIER B460 Nadwozie pełne/minivan:1.5 TDCi, 1499, 55, 75, 2014.02 -1.5 TDCi, 1499, 70, 95, 2015.05 -1.6 TDCi, 1560, 70, 95, 2014.02 -FORD, TRANSIT COURIER B460 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV):1.5 TDCi, 1499, 55, 75, 2014.02 -1.5 TDCi, 1499, 70, 95, 2015.05 -MAZDA, 2 (DY):1.4 CD, 1399, 50, 68, 2003.04 - 2007.06ZDJĘCIA PRZEDMIOTU