Tarcze Klocki TEXTAR Przód VW GOLF V VI PLUS 312mm
Opis
Tarcze oraz klocki hamulcowe Textar - PrzódKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: 92120505Specyfikacja:średnica [mm]: 312Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25,0Wysokość [mm]: 49,7Wzór otworów/Ilość otworów: 05/10Minimalna grubość [mm]: 22,0średnica otworu [mm]: 112,0średnica otworu centrującego [mm]: 65,0Ciężar [kg]: 8,6Długość opakowania [cm]: 35Szerokość opakowania [cm]: 33,5Wysokość opakowania [cm]: 12Techniczny numer informacyjny: 98200 1205 0 1 PRO+Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowany wewnętrznieArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: bez piasty kołaArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: bez sworznia mocującego kołaPowierzchnia: pokrytyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: 2358701Specyfikacja:Szerokość 1 [mm]: 156,5Szerokość 2 [mm]: 155,1Wysokość 1 [mm]: 71,3Wysokość 2 [mm]: 66Grubość [mm]: 20,3System hamulcowy: TevesNumer artykułu zalecanego dodatku: 82076800Numer WVA: 23587Długość opakowania [cm]: 17Szerokość opakowania [cm]: 12Wysokość opakowania [cm]: 8,3Techniczny numer informacyjny: 23587 203 0 5Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze zintegrowanym czujnikiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen GOLF PLUS (5M1, 521)1.4 TSI 118 kW 2008.06 -> 2013.121.4 TSI 125 kW 2006.05 -> 2008.062.0 TDI 81 kW 2009.01 -> 2013.122.0 TDI 96 kW 2005.05 -> 2007.05Volkswagen GOLF V (1K1)1.4 TSI 125 kW 2005.11 -> 2008.111.8 GTI 132 kW 2006.08 -> 2008.112.0 GTI 147 kW 2004.10 -> 2009.022.0 GTI 169 kW 2006.09 -> 2008.122.0 TDI 125 kW 2005.11 -> 2008.11Volkswagen GOLF V Variant (1K5)2.5 110 kW 2007.06 -> 2009.072.5 112 kW 2007.06 -> 2009.072.5 125 kW 2008.01 -> 2009.071.9 TDI 4motion 77 kW 2008.01 -> 2009.072.0 TDI 103 kW 2007.06 -> 2009.072.0 TDI 16V 103 kW 2007.06 -> 2009.07Volkswagen GOLF VI kabriolet (517)2.0 TSI 162 kW 2013.11 -> .2.0 TDI 81 kW 2013.11 -> .2.0 TDI 110 kW 2013.11 -> .
Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5)1.6 MultiFuel 75 kW 2010.07 -> 2013.072.0 TSI 147 kW 2009.07 -> 2013.072.5 112 kW 2009.07 -> 2013.072.5 125 kW 2009.07 -> 2010.071.6 TDI 77 kW 2009.07 -> 2013.071.6 TDI 4motion 77 kW 2009.07 -> 2013.072.0 TDI 81 kW 2010.01 -> 2013.072.0 TDI 100 kW 2009.07 -> 2013.072.0 TDI 103 kW 2009.07 -> 2013.07Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
