Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Rozrusznik Mitsubishi Toyota Weidemann F032111275 Hc-cargo

426,30 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Rozrusznik MITSUBISHI TOYOTA WEIDEMANN F032111275 HC-CARGOCałkowicie nowy rozrusznik od liderów automotive HC-Cargo. Nasz rozrusznik to wysokiej jakości produkt wykonaniem i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego rozrusznika w Twoim pojeździe.

Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość wykonania.

Opis szczegółowykW 2.0, Napiecie 12, Typ bendiksu Stal, Liczba otworów montazowych 2 (0), Otwór montazowy 2 11.00, Odleglosc (tyl) 218.00, Typ przekladni GR, Prod. info BN, Wodoodporny Nie, Odleglosc (przód) 30.00, Dlug. bendiksu 23.50, Liczba zebów 11, B+ M8, Zacisk 50 M5-6.30, Kolnierz montazowy 82.50, Odleglosc 104.50, Uszczelnienie olejowe Nie, Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegara, Regulator ze szczotkotrzymaczem 60, Otwór montazowy 1 11.00, Liczba otworów montazowych 2 (0), Dlugosc calkowita w 250.00HC - Standardgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CargoOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznych.

Specyfikacja techniczna:Grupa: RozrusznikiInformacje o produkcieDane elektrycznekW2.0Napiecie12KatalogProd. info BNWodoodporny NieUszczelnienie olejowe NieWymiaryTyp bendiksu StalLiczba otworów montazowych 2 (0)Otwór montazowy 211.00Odleglosc (tyl) 218.00Typ przekladni GROdleglosc (przód) 30.00Dlug. bendiksu 23.50Liczba zebów 11B+M8Zacisk 50M5-6.30Kolnierz montazowy 82.50Odleglosc 104.50Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegaraRegulator ze szczotkotrzymaczem 60Otwór montazowy 111.00Dlugosc calkowita w 250.00B+ : M8Dist. : 104.35Drive dist. : 23.50Drive type : SteelGear type : GRkW : 2.0Mount. flange : 82.40No./mount. holes : 2 (0)No./teeth : 11Oil sealed : NoRotation : CRTotal length : 250.00Voltage : 12Waterproof : NoZASTOSOWANIE: POJAZDY WODNEZastępuje│Lista częściNumer OEM002T56471 MITSUBISHIM002T56472 MITSUBISHIM002T56475 MITSUBISHIM2T56471 MITSUBISHIM2T56472 MITSUBISHIM2T56475 MITSUBISHIM002T54671 MITSUBISHIM002T60271 MITSUBISHIM002T61371 MITSUBISHIM003T64172 MITSUBISHIM005T23172 MITSUBISHIM2T54671 MITSUBISHIM2T60271 MITSUBISHIM2T61371 MITSUBISHIM3T64172 MITSUBISHIM5T23172 MITSUBISHI3446620201 NISSAN3446603200 NISSAN3446615202 NISSANNumer konkurentaDRS3283  AC DELCO201007  AD KÜHNER201005  AD KÜHNERS5414S  AUTOSTARTER POLANDF042S01166  BOSCHF042001166  BOSCHCST35206  CASCO SRL150534112  CV PSHDRS3283  DELCO REMY626008112  DRI253032  ELSTOCK11040336  EUROTEC104139  FACROM8052515  FRIESEN2752515  FRIESEN111275  HC-CARGO8EA737261001  HELLA17081  LESTER8213270  POWER MAX8052515Q  UINTON HAZELL4467   SPIDANSTR6048  UNIPOINT21963MI  WAI17081N  WAISTR6048  WOOD AUTO SUPPLO producencie:HC CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.

Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.