Elektromagnes rozrusznika 332464 HC-CARGO
Opis
Elektromagnes rozrusznika HC-CARGO 332464CARGO04.
ELEKTROMAGNESY3324645711343132048332464Całkowicie nowy elektromagnes od firmy automotive HC-CARGO. Nasz automat to wysokiej jakości produkt wykonaniem i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego elektromagnesu w Twoim rozrusznik.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość wykonania.
Opis szczegółowyNapiecie 12, Liczba otworów montazowych 2, Liczba zlaczy 3, Terminal 50/mm Wtyczka, Sruba cewki długość 8.00, Paski uziemienia Krótki, Sredn. wewn. rdzenia mm 9.00, Typ wspornika Zaciskowa, Sredn. zewn. koncówki oczkowej 7.50, Sredn. zewn. rdzenia mm 22.30, Sredn. wewn. koncówki oczkowej 4.50, B+ M8, Zacisk 50 Sruba, Wysokosc B+ 14.50, Sruba cewki średnica M8, Szer. terminala 50 11.50, Sredn. zewn. 52.30, Dlugosc 40.58, Otwór montazowy 1 20, Liczba otworów montazowych 2, Dlugosc calkowita w 87.50Standard Linegotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny odpowiednik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CARGOZamiennik dla: BOSCHOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznych.
Cechy produktu:Grupa RozrusznikiDane elektryczneWymiaryLiczba otworów montazowych 2Liczba zlaczy 3Sruba cewki długość 8.00Paski uziemienia KrótkiTyp wspornika ZaciskowaSredn. zewn. koncówki oczkowej 7.50Sredn. wewn. koncówki oczkowej 4.50B+M8Zacisk 50 SrubaSruba cewki średnica M8Sredn. zewn. 52.30Dlugosc 40.58Otwór montazowy 120Dlugosc calkowita w 87.50Napiecie 12Zastępuje│Lista częściNumer konkurentaSS2042 AUTOSTARTER POLAND332464 HC-CARGO332464 HITACHI O producencie:HC CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
