Szczotkotrzymacz 333574 (produkt BOSCH) HC-CARGO
Opis
Szczotkotrzymacz 333574 (produkt BOSCH) HC-CARGOFabrycznie nowy zestaw szczotkotrzymacza ze szczotkami węglowymi do rozruszników. 333574 to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.
Opis szczegółowyNapiecie 12, Szczotki Z, Sprezyna Z, Dlugosc przewodu 91.50, Srednica wewnetrzna 33.50, Szerokosc szczotki 10.00, Liczba szczotek 4, Sredn. zewn. 91.00, Wysokosc 31.00, Grubosc szczotki 7.40HC Standard Linegotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: BOSCHOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznych.
Specyfikacja techniczna:Grupa: Szczotkotrzymacze rozrusznikaInformacje o produkcieDane elektryczneNapiecie 12WymiarySzczotki ZSprezyna ZDlugosc przewodu 91.50Srednica wewnetrzna 33.50Szerokosc szczotki 10.00Liczba szczotek 4Sredn. zewn 91.00Wysokosc 31.00Grubosc szczotki 7.40HEIGHT MM: 31.40ID MM: 33.40LEAD LENGTH MM: 40.50OD MM: 90.40Zastępuje│Lista częściNumer OERE501910 JOHN DEERERE508815 JOHN DEERERE508818 JOHN DEERENumer konkurentaSBH0075 AUTOSTARTER POLANDBSX194195 AUTOSTARTER POLAND6033AD0166 BOSCH6033AD0370 BOSCH6033AD0374 BOSCH6033AD3022 BOSCH6033AD3328 BOSCH9003334368 BOSCHF042050024 BOSCHF042S50024 BOSCH333574 HC-CARGO234947 HC-CARGOSH2301 UNIPOINTO producencie:Bosch to znane na całym świecie, niemieckie przedsiębiorstwo z siedzibą w Gerlingen. Nazwa firmy brzmi właściwie Robert Bosch GmbH, lecz powszechnie stosuje się po prostu określenie Bosch. Produkty marki słyną z wysokiej jakości oraz różnorodności.
