Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Renault Megane I Ii 1.4 1.6 1.8 2.0 Sonda Lambda

111,30 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

SONDA LAMBDA KOMPLETNAESL-RE-001DIAGNOSTYCZNA / za katalizatoremREGULACYJNA / przed katalizatoremIlość przewodów: 4Długość całkowita [mm]: 358Numery OE:BOSCH: 0 258 986 615DELPHI: ES20310-12B1DENSO: DOX-2002NTK (NGK-GROUP): 0387NTK (NGK-GROUP): OZA659-EE13RENAULT: 82 00 033 619RENAULT: 82 00 035 999RENAULT: 82 00 036 542RENAULT: 82 00 036 545VDO: A2C59513186ZSILNIKI 1.6 / 1.8 / 2.0 2001- /SONDA DIAGNOSTYCZNA/SILNIKI 2.0 iDE 2001- /SONDA REGULACYJNA i DIAGNOSTYCZNA/ZASTOSOWANIE:RENAULT, AVANTIME (DE0_):2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V), 1998, F4R 760, F4R 761, 2001.11 - 2003.05RENAULT, CLIO II (BB_, CB_):1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G..., 1598, K4M 748, K4M 708, K4M 740, K4M 744, K4M 745, K4M 742, K4M 743, 1998.09 -RENAULT, CLIO II Nadwozie pełne (SB0/1/2_):1.6 (SB0H), 1598, K4M 746, 2003.11 -RENAULT, ESPACE IV (JK0/1_):2.0 Turbo (JK0A, JK0B, JK0N), 1998, F4R 794, F4R 795, F4R 797, F4R 796, 2002.11 -2.0 (JK09), 1998, F4R 792, 2002.11 -2.0 (JK0K), 1998, F4R 790, 2002.11 - 2005.022.0 (JK0A, JK1D, JK0N), 1998, F4R 797, F4R 897, F4R 796, F4R 896, 2005.04 -RENAULT, GRAND SCÉNIC II (JM0/1_):2.0, 1998, F4R 776, 2004.04 -RENAULT, KANGOO (KC0/1_):1.6 16V, 1598, K4M 752, K4M 750, K4M 753, K4M 706, 2001.06 -RENAULT, LAGUNA II (BG0/1_):1.6 16V (BG0A, BG0L), 1598, K4M 710, K4M 714, 2001.03 -1.6, 1598, K4M 710, 2001.03 - 2005.051.6 LPG, 1598, K4M 714, 2001.03 - 2005.051.6 16V (BG1G, BG1H), 1598, K4M 716, 2005.02 -1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V), 1783, F4P 770, F4P 774, 2001.03 -1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V), 1783, F4P 770, F4P 772, 2001.03 -1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M), 1783, F4P 770, F4P 773, F4P 771, F4P 774, F4P 775, 2001.03 -1.8 16V (BG0B, BG0M), 1783, F4P 770, F4P 773, 2001.03 -2.0 16V IDE (BG0N), 1998, F5R 700, F5R 701, 2001.04 -2.0 16V, 1998, F4R 714, 2002.08 -2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W), 1998, F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 715, 2002.08 -2.0 16V Turbo (BG0S, BG0Z, BG1L, BG1M), 1998, F4R 764, F4R 765, F4R 786, F4R 787, 2003.01 -2.0 16V, 1998, F4R 886, F4R 887, 2005.01 -2.0 16V, 1998, F4R 786, F4R 787, F4R 784, 2005.01 -RENAULT, LAGUNA II Grandtour (KG0/1_):1.6 16V (KG0A, KG0L), 1598, K4M 710, K4M 714, 2001.03 -1.6, 1598, K4M 710, 2001.03 - 2005.101.6 16V, 1598, K4M 716, 2005.02 -1.6 Bifuel, 1598, K4M 714, 2005.06 - 2007.121.8 16V, 1783, F4P 770, F4P 774, 2001.03 -1.8 16V (KG0B, KG0M), 1783, F4P 770, F4P 773, 2001.03 -1.8 16V (KG0J), 1783, F4P 770, F4P 771, F4P 774, F4P 775, 2001.03 -1.8 16V, 1783, F4P 770, 2001.03 -2.0 16V IDE (KG0N), 1998, F5R 700, F5R 701, 2001.04 -2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W), 1998, F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 715, 2002.08 -2.0 Flex, 1998, F4R 713, 2002.09 - 2005.052.0 16V Turbo (KG0S, KG0Z, KG1L, KG1M), 1998, F4R 764, F4R 765, F4R 786, F4R 787, 2003.01 -2.0 16V, 1998, F4R 714, F4R 715, 2004.10 - 2007.092.0 16V, 1998, F4R 886, F4R 887, 2005.01 -2.0 16V, 1998, F4R 786, F4R 787, F4R 784, 2005.01 -RENAULT, MEGANE I (BA0/1_):1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10), 1390, K4J 750, K4J 714, 1999.03 - 2003.081.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,..., 1598, K4M 700, K4M 701, K4M 708, K4M 706, K4M 709, 1999.03 - 2002.081.6 LPG, 1598, K4M 704, 2000.10 - 2002.081.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R), 1783, F4P 720, F4P 722, 2001.01 - 2003.08RENAULT, MEGANE I Cabriolet (EA0/1_):1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10), 1390, K4J 750, K4J 714, 1999.03 - 2003.081.6 16V (EA04, EA0B, EA11, EA1J), 1598, K4M 700, K4M 701, K4M 708, K4M 709, 1999.03 - 2003.072.0 16V, 1998, F4R 770, F4R 746, 2002.01 - 2003.08RENAULT, MEGANE I Classic (LA0/1_):1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10), 1390, K4J 750, K4J 714, 1999.03 - 2003.081.6 16V (LA00, LA04, LA0B, LA11, LA16, LA19, LA1J, LA1K,..., 1598, K4M 700, K4M 701, K4M 708, K4M 706, K4M 709, 1999.03 - 2003.071.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R), 1783, F4P 720, F4P 722, 2001.01 - 2003.082.0 RT, 1998, F5R 740, F4R 747, 2001.03 - 2003.08RENAULT, MEGANE I Coach (DA0/1_):1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10), 1390, K4J 750, K4J 700, K4J