Wirnik rozrusznika 335584 HC-CARGO
Opis
Wirnik rozrusznika 335584 HC-CARGOCałkowicie nowy Wirnik rozrusznika od liderów automotive HC-CARGO. Nasz wirnik to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego wirnika w Twoim rozruszniku .
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.
Opis szczegółowySrednica komutatora 34.60, Srednica walu (przód) 12.00, Liczba szyn 24, Wysokosc szyny 20.60, Srednica zewn. walu (tyl) 12.00, Srednica rdzenia 57.60, Dlugosc walu 249.00, Uwaga Gwinty: M10-1.25.gotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CARGOOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Wirnik alternatoraKatalogWymiarySrednica komutatora 34.60Srednica walu (przód) 12.00Liczba szyn 24Wysokosc szyny 20.60Srednica zewn. walu (tyl) 12.00Srednica rdzenia 57.60Dlugosc walu 249.00UwagaGwinty: M10-1.25.
Numery referencyjne:Numer OE4034352 FIAT4144242 FIATNumer konkurenta335584 HC-CARGO74964941 MARELLIO producencie:CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
