Wirnik rozrusznika 139657 HC-CARGO
Opis
Wirnik rozrusznika 139657 HC-CARGOCałkowicie nowy Wirnik rozrusznika od liderów automotive HC-CARGO. Nasz wirnik to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego wirnika w Twoim ROZRUSZNIKU.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.
Opis szczegółowykW 4.0, Napiecie 24, Srednica komutatora 32.30, Odleglosc komutatorów 16.50, Sredn. zewn. wypustu/zeba 26.50, Liczba szyn 23, Wysokosc pierscienia 43.00, Dlugosc szyny 4.60, Sredn. wewn. pierscienia 10.00, Liczba zebów 16, Srednica rdzenia 60.00, Dlugosc walu 169.00, Odleglosc poprzeczki preta 39.60, Srednica walu (przód) 10.00, Wysokosc szyny 31.50, Dlug. wypustu/zeba 21.80, Srednica zewn. walu (tyl) 8.00, Sredn. zewn. pierscienia 48.90, Kier. obrotu CW, Srednica walu 18.40gotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CARGOZamiennik dla: BoschOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Wirnik alternatoraInformacje o produkcieDane elektryczneWymiarySrednica komutatora 32.30Odleglosc komutatorów 16.50Sredn. zewn. wypustu/zeba 26.50Liczba szyn 23Wysokosc pierscienia 43.00Sredn. wewn. pierscienia 10.00Liczba zebów 16Srednica rdzenia 60.00Dlugosc walu 169.00Odleglosc poprzeczki preta 39.60Srednica walu (przód) 10.00Wysokosc szyny 31.50Dlug. wypustu/zeba 21.80Srednica zewn. walu (tyl) 8.00Sredn. zewn. pierscienia 48.90Kier. obrotuCWSrednica walu18.40kW4.0Napiecie24Zastępuje│Lista częściNumer konkurentaSA0041 AUTOSTARTER POLAND6033AD0285 BOSCH6033AD4013 BOSCH6033AD4080 BOSCH9003334039 BOSCHF042040033 BOSCHF042S40033 BOSCH1986SE3905 BOSCH333496 HC-CARGO139657 HC-CARGOAM23111 UNIPOINTWSA5963 WOOD AUTO SUPPO producencie:CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
