Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Rozrusznik Ford Jaguar Ldv 112821 F032112821 Hc-cargo

346,63 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Rozrusznik  FORD JAGUAR LDV 112821 F032112821 HC-CARGOCałkowicie nowy rozrusznik od liderów automotive HC-Cargo. Nasz rozrusznik to wysokiej jakości produkt wykonaniem i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego rozrusznika w Twoim pojeździe.

Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość wykonania.

Opis szczegółowykW 2.2, Napiecie 12, Typ bendiksu Stal, Liczba otworów montazowych 2 (0), Otwór montazowy 2 11.00, Odleglosc (tyl) 173.00, Typ przekladni GR, Prod. info BN, Wodoodporny Nie, Odleglosc (przód) 79.00, Dlug. bendiksu 36.00, Liczba zebów 19, B+ M8, Zacisk 50 Z, Odleglosc 89.00, Uszczelnienie olejowe Nie, Typ sprzegla Mokre, Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegara, Regulator ze szczotkotrzymaczem 20, Otwór montazowy 1 11.00, Liczba otworów montazowych 2 (0), Dlugosc calkowita w 251.00HC - Standardgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CargoZamiennik dla: FORDOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznych.

Specyfikacja techniczna:Grupa: RozrusznikiInformacje o produkcieInformacje o produkcieDane elektrycznekW 2.2Napiecie 12KatalogProd. info BNWodoodporny NieUszczelnienie olejowe NieTyp sprzegla MokreWymiaryTyp bendiksu StalLiczba otworów montazowych 2 (0)Otwór montazowy 211.00Odleglosc (tyl) 173.00Typ przekladni GROdleglosc (przód) 79.00Dlug. bendiksu 36.00Liczba zebów 19B+M8Zacisk 50ZOdleglosc 89.00Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegaraRegulator ze szczotkotrzymaczem 20Otwór montazowy 111.00Dlugosc calkowita w 251.00B+ : M8Clutch type : WetDist. : 88.85Drive dist. : 36.00Drive type : SteelGear type : GRkW : 2.2No./mount. holes : 2 (0)No./teeth : 19Oil sealed : NoRotation : CRTotal length : 250.80Voltage : 12Waterproof : NoZastępuje│Lista  częściNumer OE1120215  FORD    Lista czesci1140110 FORD   Lista czesci1151641 FORD   Lista czesci1214371 FORD   Lista czesci1387062 FORD   Lista czesci1449615 FORD   Lista czesci1450653 FORD   Lista czesci1541002 FORD   Lista czesci1551240 FORD   Lista czesci1552432 FORD1S7U11000BA FORD   Lista czesci1S7U11000BB FORD   Lista czesci1S7U11000BC FORD   Lista czesci2C1611000AA FORD2S7T11000DA FORD   Lista czesci2S7T11000DB FORD   Lista czesci2S7T11000DC FORD   Lista czesci4069775 FORD4078768 FORD   Lista czesci4509615 FORD   Lista czesci4520765 FORD   Lista czesci4529404 FORD   Lista czesci4742541 FORD   Lista czesciR2S7T11000DB FORD   Lista czesciRYC1U11000AF FORD   Lista czesciYC1U11000AA FORDYC1U11000AB FORD   Lista czesciYC1U11000AC FORD   Lista czesciYC1U11000AD FORD   Lista czesciYC1U11000AE FORD   Lista czesciYC1U11000AF FORD   Lista czesciYC1U11000AG FORD   Lista czesciXS7U11000AB FORD1096338 FORD2S7U11000DA FORDXS7U11000AE FORDIS7U11000AB FORDIS7U11000AC FORDIS7U11000AD FORDIS7U11000AE FORDIS7U11000AF FORD5M5T11000CB FORD5M5T11000BB FORD1S7UBA FORD0255CB FORDRYC1U11000AG FORDC2S27024 JAGUARC2S47099 JAGUAR93175883 OPEL9512765 OPEL1202166 OPEL·  Numer konkurentaDRS3797 AC DELCODRS3797N AC DELCODRS3797X AC DELCO101245 AD KÜHNERS9002 AUTOSTARTER POLANDS9002PR AUTOSTARTER POLANDS9002SR AUTOSTARTER POLANDS9002 VISTEON AUTOSTARTER POLAND0986021351  BOSCH0986019860 B