Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcza BOSCH Tył AUDI A4 ALLROAD B8 A6 C8

258,88 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcza hamulcowa Bosch - TyłCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 0 986 479 750Specyfikacja:średnica [mm]: 330Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 21,9Minimalna grubość [mm]: 20Wysokość [mm]: 36średnica otworu [mm]: 112Średnica piasty koła [mm]: 68Ilość otworów: 5średnica otworu do [mm]: 15,1Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyPowierzchnia: pokrytyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Audi A4 Allroad (8KH, B8)2.0 TFSI quattro 155 kW 2009.04 -> 2016.052.0 TFSI quattro 162 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI quattro 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TDI quattro 100 kW 2009.09 -> 2016.052.0 TDI quattro 105 kW 2009.09 -> 2016.052.0 TDI quattro 110 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TDI quattro 120 kW 2009.04 -> 2016.052.0 TDI quattro 125 kW 2009.04 -> 2016.052.0 TDI quattro 130 kW 2011.11 -> 2016.052.0 TDI quattro 140 kW 2013.09 -> 2016.053.0 TDI quattro 176 kW 2009.04 -> 2012.013.0 TDI quattro 180 kW 2012.01 -> 2016.05Audi A4 Allroad (8WH, B9)45 TFSI quattro 180 kW 2018.07 -> .2.0 TFSI quattro 183 kW 2016.05 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2016.01 -> .2.0 TDI quattro 100 kW 2016.11 -> .2.0 TDI quattro 110 kW 2016.11 -> .2.0 TDI quattro 120 kW 2016.05 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2016.01 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2016.01 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2016.01 -> 2018.083.0 TDI quattro 210 kW 2018.07 -> .

Audi A6 (C8, 4A2)45 TFSI Mild Hybrid 180 kW 2018.08 -> .45 TFSI Mild Hybrid quattro 180 kW 2018.08 -> .55 TFSi Mild Hybrid quattro 250 kW 2018.02 -> .40 TDI Mild Hybrid 150 kW 2018.02 -> .40 TDI Mild Hybrid quattro 150 kW 2018.07 -> .45 TDI Mild Hybrid quattro 155 kW 2018.07 -> .45 TDI Mild Hybrid quattro 170 kW 2018.07 -> .50 TDI Mild Hybrid quattro 210 kW 2018.02 -> .

Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.