Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Wirnik rozrusznika 237879 HC-CARGO

119,60 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Wirnik rozrusznika 237879 HC-CARGOCałkowicie nowyWirnik rozrusznika 237879   od liderów automotive HC-CARGO. Nasz wirnik to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego wirnika w Twoim rozruszniku.

Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.

Opis szczegółowykW 1.9, Napiecie 12, Srednica komutatora 36.00, Odleglosc komutatorów 5.80, Sredn. zewn. wypustu/zeba 16.80, Liczba szyn 27, Wysokosc pierscienia 34.70, Dlugosc szyny 3.90, Sredn. wewn. pierscienia 13.40, Odleglosc baru 2.00, Liczba zebów 11, Srednica rdzenia 48.50, Dlugosc walu 136.80, Odleglosc poprzeczki preta 36.60, Srednica walu (przód) 8.00, Wysokosc szyny 26.00, Dlug. wypustu/zeba 21.50, Srednica zewn. walu (tyl) 8.00, Sredn. zewn. pierscienia 44.80, Kier. obrotu CWgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CARGOZamiennik dla: BoschOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Wirnik alternatoraDane elektryczneWymiarySrednica komutatora 36.00Odleglosc komutatorów 5.80Sredn. zewn. wypustu/zeba 16.80Liczba szyn 27Wysokosc pierscienia 34.70Sredn. wewn. pierscienia 13.40Odleglosc baru 2.00Liczba zebów 11Srednica rdzenia 48.50Dlugosc walu 136.80Odleglosc poprzeczki preta 36.60Srednica walu (przód) 8.00Wysokosc szyny 26.00Dlug. wypustu/zeba 21.50Srednica zewn. walu (tyl) 8.00Sredn. zewn. pierscienia 44.80Kier. obrotu CWkW 1.9Napiecie 12Numery referencyjne:Numer konkurenta237879 DENSO237879 HC-CARGOWirkniki alternatorów: O producencie:CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.

Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.