Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcze ZIMMERMANN Tył PEUGEOT 206 306

121,12 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze hamulcowe Zimmermann - TyłCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 440.3113.20Specyfikacja:Średnica zewnętrzna [mm]: 247Grubość [mm]: 8Minimalna grubość [mm]: 6Wysokość [mm]: 25,2Wzór otworów/Ilość otworów: 6/4średnica otworu 1 [mm]: 108śr. nitu [mm]: 71Ciężar [kg]: 2,6Informacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyPowierzchnia: pokrytyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Peugeot 206 CC (2D)1.6 16V 80 kW 2000.09 -> .2.0 S16 100 kW 2000.09 -> .1.6 HDi 110 80 kW 2005.04 -> .

Peugeot 206 liftback (2A/C)1.4 16V 65 kW 2003.10 -> .1.6 i 65 kW 1998.09 -> 2000.121.6 16V 80 kW 2000.12 -> .2.0 S16 99 kW 1999.04 -> 2000.102.0 S16 100 kW 1999.06 -> .2.0 RC 130 kW 2003.07 -> .1.6 HDi 110 80 kW 2004.05 -> .2.0 HDI 90 66 kW 1999.12 -> .

Peugeot 206 sedan1.6 16V 80 kW 2007.03 -> .

Peugeot 206 SW (2E/K)1.4 16V 65 kW 2003.10 -> .1.6 16V 80 kW 2002.07 -> .2.0 16V 100 kW 2002.07 -> 2007.021.6 HDi 110 80 kW 2004.05 -> .2.0 HDi 66 kW 2002.07 -> .

Peugeot 306 (7B, N3, N5)1.6 72 kW 2000.10 -> 2001.051.8 16V 81 kW 1997.03 -> 2001.052.0 ST 89 kW 1994.07 -> 2001.052.0 S16 110 kW 1994.06 -> 2001.052.0 S16 112 kW 1994.06 -> 2001.052.0 HDI 90 66 kW 1999.06 -> 2001.05Peugeot 306 Break (7E, N3, N5)1.6 65 kW 1997.03 -> 2000.101.6 72 kW 2000.10 -> 2002.041.8 74 kW 1997.03 -> 2002.041.8 16V 81 kW 1997.03 -> 2002.042.0 97 kW 1997.03 -> 2002.041.9 D 51 kW 1998.09 -> 2002.041.9 D 50 kW 1997.03 -> 2002.041.9 D 55 kW 1998.03 -> 2002.041.9 TD 66 kW 1997.02 -> 2002.042.0 HDI 90 66 kW 1999.06 -> 2002.04Peugeot 306 kabriolet (7D, N3, N5)1.6 72 kW 2000.10 -> 2002.041.8 16V 81 kW 2000.07 -> 2002.041.8 74 kW 1994.03 -> 2002.042.0 89 kW 1994.03 -> 2002.042.0 16V 97 kW 1997.03 -> 2002.04Peugeot 306 liftback (7A, 7C, N3, N5)1.6 72 kW 2000.10 -> 2001.051.8 16V 81 kW 1997.03 -> 2001.051.8 74 kW 1993.05 -> 2001.052.0 XSi 89 kW 1993.05 -> 2001.052.0 16V 97 kW 1997.03 -> 2001.052.0 S16 110 kW 1994.06 -> 2001.052.0 S16 112 kW 1993.05 -> 2001.052.0 S16 120 kW 1996.03 -> 2001.052.0 HDI 90 66 kW 1999.06 -> 2001.05Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.