Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Mintex Klocki Przód - Fiat Duna Elba Fiorino Penny

79,68 zł
Dostawa od 15,69 zł
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

WYPRZEDAŻKlocki hamulcowe przódMINTEX - MDB 1513Szerokość - 151,5mmWysokość - 49,2mmgrubość - 18mmMade in UKZastosowanieFIAT DUNA60 1.1 - 43 kW - 1987.01 -> 1991.1270 1.3 - 49 kW - 1987.01 -> 1991.121.7 DS - 44 kW - 1987.01 -> 1991.12FIAT DUNA Weekend60 1.1 - 43 kW - 1987.01 -> 1991.1270 1.3 - 49 kW - 1987.01 -> 1991.121.7 DS - 44 kW - 1987.01 -> 1991.12FIAT ELBA1.3 - 43 kW - 1986.04 -> 1993.121.5 - 49 kW - 1992.01 -> 1996.121.5 - 52 kW - 1986.04 -> 1992.101.3 D - 33 kW - 1986.04 -> 1992.101.7 D - 43 kW - 1989.04 -> 1996.12FIAT FIORINO1.3 - 49 kW - 1987.12 -> 1993.081.5 - 55 kW - 1988.01 -> 1993.081.7 D - 42 kW - 1988.01 -> 1993.101.7 D - 44 kW - 1987.12 -> 1990.12FIAT FIORINO Nadwozie pełne60 1.1 - 40 kW - 1988.05 -> 1993.1270 1.3 - 49 kW - 1988.01 -> 1994.121.4 - 52 kW - 1992.11 -> 1996.1075 i.e. 1.5 - 55 kW - 1988.05 -> 1993.1260 1.7 D - 42 kW - 1988.05 -> 1996.101.7 D - 44 kW - 1988.01 -> 1999.1060 1.7 D - 44 kW - 1988.05 -> 2000.05FIAT FIORINO pick-up1.3 - 49 kW - 1988.01 -> 1994.121.7 D - 44 kW - 1988.05 -> 1999.10FIAT PENNY VAN1.1 - 43 kW - 1986.01 -> 1990.121.3 - 49 kW - 1986.01 -> 1990.121.7 D - 44 kW - 1986.01 -> 1990.12