Tarcze TEXTAR Przód FORD FOCUS II, III 300mm
Opis
Tarcze hamulcowe Textar - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 92141305Specyfikacja:średnica [mm]: 300Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25,0Wysokość [mm]: 48,5Wzór otworów/Ilość otworów: 05/05Minimalna grubość [mm]: 23,0średnica otworu [mm]: 108,0średnica otworu centrującego [mm]: 63,5Ciężar [kg]: 8,3Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowany wewnętrznieStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Ford FOCUS II (DA_, HCP, DP)2.0 104 kW 2005.06 -> 2008.092.0 105 kW 2010.04 -> 2012.092.0 107 kW 2004.07 -> 2012.092.0 Flex 107 kW 2008.10 -> 2010.032.0 LPG 107 kW 2008.06 -> 2011.072.0 CNG 107 kW 2009.04 -> 2011.072.0 Flex 109 kW 2010.04 -> 2013.091.8 TDCi 85 kW 2005.01 -> 2012.092.0 TDCi 81 kW 2008.02 -> 2011.072.0 TDCi 98 kW 2004.07 -> 2008.012.0 TDCi 100 kW 2004.07 -> 2012.09Ford FOCUS II Furgon / kombi2.0 TDCi 81 kW 2009.06 -> 2011.072.0 TDCi 100 kW 2005.09 -> 2011.07Ford FOCUS II kabriolet2.0 107 kW 2006.10 -> 2010.092.0 TDCi 100 kW 2006.10 -> 2010.09Ford FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)2.0 104 kW 2009.09 -> 2010.122.0 104 kW 2005.06 -> 2012.092.0 107 kW 2005.04 -> 2011.072.0 Flex 109 kW 2010.04 -> 2013.092.0 TDCi 81 kW 2008.02 -> 2011.072.0 TDCi 100 kW 2005.04 -> 2012.09Ford FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)2.0 107 kW 2004.07 -> 2012.092.0 LPG 107 kW 2008.06 -> 2011.071.8 TDCi 85 kW 2004.07 -> 2012.092.0 TDCi 81 kW 2008.02 -> 2011.072.0 TDCi 98 kW 2004.07 -> 2008.012.0 TDCi 100 kW 2004.07 -> 2012.09Ford FOCUS III1.5 EcoBoost 110 kW 2014.09 -> .1.5 EcoBoost 134 kW 2014.09 -> .1.6 Ti 77 kW 2010.07 -> .1.6 Ti 88 kW 2012.02 -> .1.6 Ti 92 kW 2010.07 -> .1.6 LPG 86 kW 2012.02 -> .1.6 LPG 88 kW 2012.02 -> .1.6 Flexifuel 88 kW 2010.07 -> .1.6 96 kW 2013.10 -> .1.6 Flex 99 kW 2013.10 -> .1.6 EcoBoost 110 kW 2010.07 -> .1.6 Flexifuel 110 kW 2013.07 -> .1.6 EcoBoost 134 kW 2010.07 -> .2.0 110 kW 2013.10 -> .2.0 119 kW 2011.09 -> .2.0 FLEX 119 kW 2011.04 -> .2.0 Ti-GDi 125 kW 2011.08 -> .2.0 129 kW 2013.10 -> .2.0 Direct Flex 131 kW 2013.10 -> .1.6 TDCi 70 kW 2010.07 -> .1.6 TDCi ECOnetic 77 kW 2012.05 -> .1.6 TDCi 85 kW 2010.07 -> .2.0 TDCi 85 kW 2010.07 -> .2.0 TDCi 100 kW 2010.07 -> .2.0 TDCi 103 kW 2010.07 -> .2.0 TDCi 110 kW 2014.11 -> .2.0 TDCi 120 kW 2010.07 -> .
Ford FOCUS III Furgon / kombi1.0 EcoBoost 74 kW 2012.02 -> .1.0 EcoBoost 92 kW 2012.02 -> .1.5 EcoBoost 110 kW 2014.09 -> .1.5 EcoBoost 134 kW 2014.09 -> .2.0 TDCi 110 kW 2014.11 -> .
Ford FOCUS III Furgon / liftback1.0 EcoBoost 74 kW 2012.02 -> .1.0 EcoBoost 92 kW 2012.02 -> .1.5 EcoBoost 110 kW 2014.09 -> .1.5 EcoBoost 134 kW 2014.09 -> .1.6 EcoBoost 110 kW 2011.11 -> 2014.061.6 Ti 77 kW 2011.01 -> .1.6 EcoBoost 134 kW 2011.11 -> 2014.061.6 TDCi 70 kW 2011.01 -> .1.6 TDCi 85 kW 2012.02 -> .2.0 TDCi 85 kW 2011.01 -> 2014.062.0 TDCi 103 kW 2011.01 -> 2014.062.0 TDCi 110 kW 2014.11 -> .2.0 TDCi 120 kW 2011.01 -> 2014.06Ford FOCUS III sedan1.5 EcoBoost 110 kW 2014.11 -> .1.5 EcoBoost 132 kW 2015.05 -> .1.5 EcoBoost 134 kW 2014.11 -> .1.6 Ti 63 kW 2011.08 -> .1.6 Ti 77 kW 2010.07 -> .1.6 Ti 92 kW 2010.07 -> .1.6 Flexifuel 88 kW 2010.07 -> .1.6 EcoBoost 110 kW 2010.07 -> .1.6 SE Flex 99 kW 2015.06 -> .1.6 Flexifuel 110 kW 2013.07 -> .1.6 EcoBoost 134 kW 2010.07 -> .2.0 110 kW 2013.10 -> .2.0 119 kW 2011.08 -> .2.0 FLEX 119 kW 2012.09 -> .2.0 GDi 125 kW 2011.08 -> .2.0 Direct Flex 131 kW 2013.10 -> .1.6 TDCi 70 kW 2010.07 -> .1.6 TDCi 77 kW 2012.05 -> .1.6 TDCi 85 kW 2010.07 -> .2.0 TDCi 85 kW 2010.07 -&
