Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Wahacz Bez Sworznia/ Vw Passat,tiguan 05-18

400,03 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

WAHACZW pojazdachMarka, Model:Typ, Kod silnika, Moc [kW], Moc [KM], Pojemność [cm3], Lata produkcjiAUDI, Q3 (8UB, 8UG):1.4 TSI, CHPB, CZEA, CZDA, 110, 150, 1395, 2013.10 - 2018.101.4 TFSI, CZDB, 92, 125, 1395, 2016.07 - 2018.102.0 TDI quattro, CFGD, 120, 163, 1968, 2011.06 - 2015.042.0 TDI, CFGC, 130, 177, 1968, 2011.06 - 2015.042.0 TDI quattro, CFGC, CLLB, 130, 177, 1968, 2011.06 - 2018.102.0 TDI, CFFB, CLJA, 103, 140, 1968, 2011.09 - 2018.102.0 TDI, CFFA, DFTB, CUVB, 100, 136, 1968, 2011.09 - 2018.102.0 TDI quattro, CFFB, 103, 140, 1968, 2012.01 - 2018.102.0 TDI quattro, CUWA, CYLA, DFUA, 135, 184, 1968, 2014.11 - 2018.102.0 TDI quattro, CUVC, DFTA, 110, 150, 1968, 2014.11 - 2018.102.0 TDI, CUVC, DBBA, DFTA, 110, 150, 1968, 2014.11 - 2018.102.0 TDI, CUVD, DFTC, 88, 120, 1968, 2015.03 - 2018.102.0 TDI, CUWA, DFUA, 135, 184, 1968, 2015.05 - 2018.102.0 TFSI quattro, CPSA, 155, 211, 1984, 2011.05 - 2015.042.0 TFSI quattro, CCZC, 125, 170, 1984, 2011.06 - 2015.042.0 TFSI quattro, CCTA, 147, 200, 1984, 2014.09 - 2018.102.0 TFSI quattro, CULC, 162, 220, 1984, 2014.11 - 2018.102.0 TFSI quattro, CULB, 132, 180, 1984, 2014.11 - 2018.102.0 TFSI, CULB, 132, 180, 1984, 2015.05 - 2018.10SEAT, ALHAMBRA (710, 711):1.4 TSI, CAVA, CNWB, CTHA, 110, 150, 1390, 2010.06 - 2015.041.4 TSI, CZDA, DJKA, 110, 150, 1395, 2015.05 -2.0 TDI, CFFB, 103, 140, 1968, 2010.06 -2.0 TDI, CFFA, 100, 136, 1968, 2010.06 - 2011.052.0 TDI, CFGB, 125, 170, 1968, 2010.06 - 2013.022.0 TDI, CFFE, CUVA, DFLD, DLTC, 85, 115, 1968, 2011.05 -2.0 TDI 4Drive, CFFB, 103, 140, 1968, 2011.05 - 2015.042.0 TDI, CFGC, DLUB, 130, 177, 1968, 2012.11 -2.0 TDI, CUWA, DFMA, 135, 184, 1968, 2015.05 -2.0 TDI 4Drive, CUVC, DFLA, DLTA, 110, 150, 1968, 2015.05 -2.0 TDI, CUVC, DFLA, DLTA, 110, 150, 1968, 2015.05 -2.0 TDI 4Drive, DFMA, 135, 184, 1968, 2016.05 -2.0 TDi 4Drive, DLUB, 130, 177, 1968, 2018.11 -2.0 TSI, CCZA, 147, 200, 1984, 2010.11 - 2012.052.0 TSI, DEDA, 162, 220, 1984, 2015.05 -SEAT, ALHAMBRA VAN (711):TSi, CZDA, 110, 150, 1395, 2015.05 -TDI, CUWA, DFMA, 135, 184, 1968, 2015.05 -TDI 4Drive, CUVC, 110, 150, 1968, 2015.05 -TDI, CUVC, DFLA, 110, 150, 1968, 2015.05 -VW, CC B7 (358):1.4 TSI, CTHD, 118, 160, 1390, 2011.11 - 2016.121.4 TSI MultiFuel, CKMA, 118, 160, 1390, 2011.11 - 2016.121.4 TSI, CZDA, 110, 150, 1395, 2015.05 - 2016.121.8 TSI, CDAB, 112, 152, 1798, 2011.11 - 2016.121.8 TSI, CDAA, 118, 160, 1798, 2011.11 - 2016.122.0 TDI 4motion, CFGB, 125, 170, 1968, 2011.11 - 2013.012.0 TDI 4motion, CFFB, 103, 140, 1968, 2011.11 - 2016.122.0 TDI, CFGB, CLLA, 125, 170, 1968, 2011.11 - 2016.122.0 TDI, CFFA, 100, 136, 1968, 2011.11 - 2016.122.0 TDI, CFFB, 103, 140, 1968, 2011.11 - 2016.122.0 TDI, CFGC, 130, 177, 1968, 2012.12 - 2016.122.0 TDI 4motion, CFGC, 130, 177, 1968, 2012.12 - 2016.122.0 TDI, CUWA, 135, 184, 1968, 2015.05 - 2016.122.0 TDI, CUVC, 110, 150, 1968, 2015.05 - 2016.122.0 TSI, CCZB, 155, 210, 1984, 2011.11 - 2016.122.0 TFSI, CCTA, CBFA, 147, 200, 1984, 2011.11 - 2016.123.6 FSI 4motion, BWS, 220, 300, 3597, 2011.11 - 2016.12VW, PASSAT B6 (3C2):1.4 TSI, CAXA, 90, 122, 1390, 2007.05 - 2010.071.4 TSI EcoFuel, CDGA, 110, 150, 1390, 2009.01 - 2010.071.6, BSE, BSF, 75, 102, 1595, 2005.05 - 2010.071.6 FSI, BLF, 85, 115, 1598, 2005.03 - 2008.061.6 TDI, CAYC, 77, 105, 1598, 2009.08 - 2010.071.8 TSI, BZB, CDAA, 118, 160, 1798, 2007.05 - 2010.071.8 TSI, CDAB, CGYA, 112, 152, 1798, 2009.11 - 2010.071.9 TDI, BKC, BLS, BXE, 77, 105, 1896, 2005.03 - 2010.072.0 TDI 4motion, BMP, 103, 140, 1968, 2005.03 - 2009.052.0 TDI, BMP, 103, 140, 1968, 2005.03 - 2009.052.0 TDI 16V, BKP, CBAB, 103, 140, 1968, 2005.03 - 2010.072.0 TDI 16V 4motion, BKP, CBAB, 103, 140, 1968, 2005.03 - 2010.082.0 TDI, BMA, CBAA, 100, 136, 1968, 2005.03 - 2010.112.0 TDI, BVE, 90, 122, 1968, 2005.08 - 2006.072.0 TDI, BUZ, 120, 163, 1968, 2005.08 - 2009.052.0 TDI, BMR, CBBB, 125, 170, 1968, 2005.08 - 2010.072.0 TDI, BWV, 88, 120, 1968, 2005.11 - 2007.052.0 TDI, CBDC, 81, 110, 1968, 2008.11 - 2010.072.0 BlueTDI, CBAC, 105, 143, 1968, 2009.01 - 2010.112.0 TDI 4motion, CBBB, 125, 170, 1968, 2009.05 - 2010.072.0 FSI, BLY, BLR, BVY, BVZ, 110, 150, 1984, 2005.03 - 2010.072.0 TF