Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!
Glenmark

REVITANERW JUNIOR 30 kapsułek

34,36 zł
Dostawa od 14,99 zł
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Revitanerw Junior30 kapsułekSuplement dietyWskazania:Pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania mózgu. Dla dzieci w wieku powyżej 3 lat, młodzieży i dorosłych.

Dawkowanie:1 kapsułka dziennie.

Składniki:Olej rybi, olej słonecznikowy, olej z ogórecznika Borago officinalis L, mono-i diglicerydy kwasów tłuszczowych (emulgator), tlenek cynku, wosk pszczeli (emulgator), amid kwasu nikotynowego (niacyna), cyjanokobalamina (witamina B12), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), jodek potasu, kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy); skład kapsułki: żelatyna, glicerol (substancja wiążąca), woda oczyszczona, tlenek żelaza żółty (barwnik E172), dwutlenek tytanu (barwnik E171).   Zawartość składników w zalecanej do spożycia dziennej porcji: Składnik 1 kapsułka % ZDS** Olej rybi, w tym: 232,40 mg   kwas eikozapentaenowy (EPA) 92 mg - kwas dokozaheksaenowy (DHA) 26 mg   Olej z nasion ogórecznika lekarskiego (Borago offidnalis), w tym: 68,30 mg   kwas gamma-linolenowy (GLA) 10,5 mg - Niacyna [mg ekwiwalentu niacyny) 8 mg 50% Cynk 7,5 mg 75% Witamina B6 0,67 mg 48% Jod 112,55 µg 75% Kwas foliowy 40 µg 20% Witamina B12 1µg 40% **ZDS - Zalecane Dzienne Spożycie Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie.

Zawartość składników w zalecanej do spożycia dziennej porcji:Składnik  kapsułka % RWS*Olej rybi zawiera kwasy tłuszczowe OMEGA-3: 250 mgkwas eikozapentaenowy-EPA 92 mgkwas dokozaheksaenowy - DHA 26 mgOlej z ogórecznika Borago officinalis w tym: 68,3 mgkwas y-linolenowy-GLA 10,5 mgNiacyna 8 mg 50%Cynk 7,5 mg 75%Witamina B 0,67 mg 48%Witamina B12 1 ug 40%Jod 112,5 μg 75%Kwas foliowy 40 μg 20%*RWS - Referencyjna Wartość SpożyciaMasa netto:Podana na opakowaniu.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Warunki przechowywania:Przechowywać w szczelnym opakowaniu.  W suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla dzieci. Chronić przed światłemProducent:Neuraxpharm PharmaceuticalsAvda. Barcelona, 6908970 Sant Joan DespíBarcelona, Spain