Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Klocki TEXTAR Przód-RENAULT CLIO II LOGAN MEGANE I

94,64 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Klocki hamulcowe Textar - PrzódKomplet na ośKlocki hamulcoweNr katalogowy: 2146304Specyfikacja:Szerokość [mm]: 100,1Wysokość [mm]: 64,8Grubość [mm]: 18,2Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: 2System hamulcowy: LucasNumer WVA: 21463Długość opakowania [cm]: 12,5Szerokość opakowania [cm]: 8,1Wysokość opakowania [cm]: 8Techniczny numer informacyjny: 21463 182 3 4Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze stykiem zużyciaArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowegoStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Renault CLIO II (BB_, CB_)1.0 40 kW 2000.02 -> 2001.051.0 43 kW 1999.09 -> 2006.121.0 52 kW 2001.06 -> 2005.041.0 Flex 57 kW 2005.11 -> .1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,... 43 kW 1998.09 -> .1.2 LPG 43 kW 1998.09 -> 2009.061.2 LPG (BB0A, CB0A) 44 kW 1999.03 -> 2001.051.2 16V 54 kW 2006.06 -> .1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,... 55 kW 2001.06 -> .1.4 (B/CB0C) 55 kW 1998.09 -> 2005.051.4 16V (B/CB0L) 70 kW 1999.10 -> 2004.091.4 16V (B/CB0P) 72 kW 2000.08 -> .1.6 (B/CB0D) 66 kW 1998.09 -> 2005.051.6 73 kW 1999.06 -> 2003.041.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G... 79 kW 1998.09 -> .1.6 Flex 81 kW 2000.05 -> 2006.121.6 81 kW 2004.11 -> 2009.021.6 16V 82 kW 2001.10 -> 2008.121.6 Authentique Hi-Flex 85 kW 2004.11 -> 2009.021.6 Hi-Flex (CB0H) 86 kW 2005.01 -> 2010.021.5 dCi 42 kW 2001.06 -> 2006.121.5 dCi (B/CB3M) 47 kW 2005.06 -> .1.5 dCi (B/CB07) 48 kW 2001.06 -> .1.5 dCi (B/C2J) 50 kW 2004.08 -> .1.5 dCi (B/CB03) 59 kW 2001.06 -> 2003.101.5 dCi (B/CB08) 60 kW 2001.06 -> .1.5 dCi 74 kW 2004.01 -> .1.5 dCi (BB3N, CB3N) 62 kW 2007.02 -> 2009.061.9 D (B/CB0E) 47 kW 1998.09 -> 2005.051.9 D (B/CB0J) 48 kW 2000.02 -> 2001.051.9 dTi (B/CB0U) 59 kW 1999.12 -> 2005.05Renault CLIO II Nadwozie pełne (SB0/1/2_)1.2 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D) 43 kW 1998.09 -> .1.2 (SB0A, SB0F, SB10) 44 kW 1999.03 -> 2003.101.6 (SB0H) 79 kW 2003.11 -> .1.5 dCi (SB07) 48 kW 2001.06 -> .1.5 dCi 50 kW 2004.04 -> .1.5 dCi 59 kW 2001.06 -> 2004.101.5 dCi 60 kW 2003.11 -> .1.9 D (SB0R) 40 kW 1999.03 -> 2000.011.9 D (SB0E) 47 kW 1998.09 -> .1.9 D (SB0J) 48 kW 2000.02 -> 2001.051.9 DTi (SB0U) 59 kW 2000.02 -> 2001.05Renault LOGAN I (LS_)1.0 Hi-Flex 57 kW 2007.07 -> .1.4 55 kW 2004.09 -> .1.6 64 kW 2004.09 -> .1.6 66 kW 2008.05 -> .1.6 Flex 68 kW 2007.11 -> .1.6 Flex 70 kW 2007.11 -> 2012.081.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,... 77 kW 2007.04 -> .1.6 80 kW 2007.02 -> 2010.091.6 82 kW 2007.04 -> .1.6 Flex 82 kW 2007.07 -> 2013.091.5 dCi 48 kW 2011.06 -> .1.5 dCi 50 kW 2007.04 -> .1.5 dCi 63 kW 2008.02 -> 2015.06Renault MEGANE I (BA0/1_)1.4 Eco (BA0T) 52 kW 1996.01 -> 1999.031.4 e (BA0E, BA0V) 55 kW 1996.01 -> 2003.081.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) 70 kW 1999.03 -> 2003.081.6 i (BA0L) 55 kW 1996.01 -> 1999.031.6 64 kW 2000.02 -> 2000.091.6 e (BA0F, BA0S) 66 kW 1996.01 -> 1999.031.6 LPG 66 kW 1995.08 -> 1999.031.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,... 79 kW 1999.03 -> 2002.081.6 LPG 80 kW 2000.10 -> 2002.081.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R) 85 kW 2001.01 -> 2003.082.0 i 80 kW 1999.03 -> 2003.082.0 i (BA0G) 84 kW 1996.01 -> 2003.082.0 85 kW 1998.05 -> 2001.051.9 D Eco (B/SA0U, BA0A) 47 kW 1996.01 -> 2003.081.9 dTi (BA1U) 59 kW 2001.02 -> 2003.081.9 DTi 60 kW 2000.02 -> 2000.091.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y) 66 kW 1996.01 -> 2003.081.9 TDI 69 kW 1996.09 -> 2003.081.9 D 69 kW 1996.04 -> 2001.021.9 dTi (BA08, BA0N) 72 kW 1997.03 -> 2001.021.9 dCi (BA05, BA1F) 75 kW 2001.02 -> 2003.081.9 dT 76 kW 1998.08 -> 1999.101.9 DCi 77 kW 1999.03 -> 2003.08Renault MEGANE I Cabriolet (EA0/1_)1.4 16V (EA0D, EA1H, E