Rozrusznik Citroen Fiat Iveco Peugeot Smart F032 113935 Hc-cargo
Opis
Rozrusznik CITROEN FIAT IVECO PEUGEOT SMART F032 113935 HC-CARGOCałkowicie nowy rozrusznik od liderów automotive HC-Cargo. Nasz rozrusznik to wysokiej jakości produkt wykonaniem i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego rozrusznika w Twoim pojeździe.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość wykonania.
Opis szczegółowykW 2.5, Napiecie 12, Liczba otworów montazowych 3 (3), Odleglosc (tyl) 193.00, Typ przekladni GR, Prod. info BN, Odleglosc (przód) 38.00, Odleglosc 3 82.00, Dlug. bendiksu 1.00, Liczba zebów 9, Odleglosc 2 82.00, B+ M8, Zacisk 50 Z, Kolnierz montazowy 82.00, Odleglosc 117.00, Otwór montazowy 3 M8, Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegara, Uwaga Bosch type (Remy type: HC-CARGO 114145), Regulator ze szczotkotrzymaczem 15, Liczba otworów montazowych 3 (3), Dlugosc calkowita w 244.00HC - Standardgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CargoOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznych.
Specyfikacja techniczna:Grupa: RozrusznikiInformacje o produkcieDane elektrycznekW 2.5Napiecie 12KatalogProd. info BNUwaga Bosch type (Remy type: HC-CARGO 114145)WymiaryLiczba otworów montazowych3 (3)Odleglosc (tyl) 193.00Typ przekladni GROdleglosc (przód) 38.00Odleglosc 382.00Dlug. bendiksu 1.00Liczba zebów 9Odleglosc 282.00B+M8Zacisk 50ZKolnierz montazowy 82.00Odleglosc 117.00Otwór montazowy 3M8Kier. obrotuZgodnie ze wskazówkami zegaraRegulator ze szczotkotrzymaczem 15Dlugosc calkowita w 244.00Zastępuje│Lista częściNumer OE1524014R DAF1347058080 FIAT71789529 FIAT134705808 FIATK1347058080 FIAT71724240 FIAT71797122 FIAT551959670 IVECO5802AQ PEUGEOTNumer konkurentaDRS3967X AC DELCO101389 AD KÜHNERS0139 AUTOSTARTER POLANDS1045 AUTOSTARTER POLANDS1045 DELCO AUTOSTARTER POLANDS0139SR AUTOSTARTER POLAND0001109300 BOSCH Lista czesci0001109301 BOSCH Lista czesci0986021640 BOSCHF042200079 BOSCHF042S0H075 BOSCH0001109291 BOSCH Lista czesci0001109292 BOSCH Lista czesci1986S00733 BOSCHCST10277 CASCO SRLCST60117 CASCO SRL3103 CEVAM500540093 CV PSHDRS3967X DELCO REMYDSN3014 DENSO300050092 DRI253395 ELSTOCK220679 ERA SPA220331 ERA SPA220331A ERA SPA220679A ERA SPA11021640 EUROTEC106225 FACROM8080119 FRIESEN113935 HC-CARGOCS1389 HC-PARTS8EA011610311 HELLA8EA738258151 HELLA42109300 HERTH U. BUSSIS9450 ISKRAMS453 ISKRALRS02223 LUCASLES0418 LUCAS063521093000 MARELLI063521093 MARELLI944280801190 MARELLI063721389010 MARELLI63721389 MARELLIMRS80119 MARELLIMSN2026 MARELLI8212290PO WER MAX8080119 QUINTON HAZELL8000320 REMY8000567 REMYSTRH075 UNIPOINTSTR2248 UNIPOINT458659 VALEO438401 VALEO201015 VALEO438516 VALEO33223N WAI33223R WAISTR50314 WOOD AUTO SUPPLO producencie:HC CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
