Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Klocki EBC Yellow Stuff Przód PEUGEOT 206, 207

736,56 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Klocki hamulcowe EBC Yellow Stuff - PrzódKomplet na ośNr katalogowy: DP41374RSpecyfikacja:System hamulcowy: BOSCHSzerokość klocków (mm): 137Wysokość klocków (mm): 51Grubość klocków (mm): 19Klocki hamulcowe samochodowe YELLOWSTUFF zapewniają wysoką skuteczność hamulców zarówno przy niskiej jak i wysokich temperaturach występujących podczas wielokrotnych gwałtownych hamowań z wysokich prędkości na przykład podczas szybkiej jazdy autostradowej lub po torze wyścigowym podczas tzw. Track Days. EBC Yellowstuff są to klocki hamulcowe, których materiał cierny wykonany jest na bazie włókien aramidowych. Nie wymagają rozgrzania, a wysoka temperatura ostrej jazdy tylko wzmaga ich skuteczność. W porównaniu ze standardowymi klockami oryginalnymi, EBC Yellow stuff bez wątpienia dają lepszą reakcję i wyczucie hamulca, są nieco twardsze, nieco trwalsze i lepiej przystosowane do dynamicznego sportowego stylu jazdy.

Zastosowanie:Peugeot 206 CC (2D)1.6 16V 80 kW 2000.09 -> 2007.121.6 81 kW 2001.09 -> 2008.122.0 S16 100 kW 2000.09 -> 2007.12Peugeot 206 liftback (2A/C)1.4 i 55 kW 1998.09 -> 2012.121.4 16V 65 kW 2003.10 -> 2008.021.6 i 65 kW 1998.09 -> 2000.121.6 8V 66 kW 1999.05 -> 2003.101.6 16V 80 kW 2000.07 -> 2009.041.6 81 kW 2005.05 -> 2008.072.0 S16 99 kW 1999.04 -> 2000.102.0 S16 100 kW 1999.06 -> 2007.121.6 HDi 110 80 kW 2004.05 -> 2007.022.0 HDI 90 66 kW 1999.12 -> 2009.09Peugeot 206 sedan1.4 55 kW 2007.03 -> .1.6 16V 80 kW 2007.03 -> .

Peugeot 206 SW (2E/K)1.4 55 kW 2002.07 -> 2007.021.4 16V 65 kW 2003.10 -> .1.6 16V 80 kW 2002.07 -> .1.6 81 kW 2005.05 -> 2008.072.0 16V 100 kW 2002.07 -> 2007.021.6 HDi 110 80 kW 2004.05 -> .2.0 HDi 66 kW 2002.07 -> .

Peugeot 207 (WA_, WC_)1.4 53 kW 2006.02 -> 2013.101.4 54 kW 2006.04 -> 2013.101.4 55 kW 2008.08 -> 2015.121.4 16V 65 kW 2006.02 -> 2013.101.4 HDi 50 kW 2006.02 -> 2015.121.4 HDi 52 kW 2011.02 -> 2015.121.6 HDi 66 kW 2006.02 -> 2013.101.6 HDi 68 kW 2009.11 -> 2012.12Peugeot 207 sedan1.4 54 kW 2007.12 -> 2012.12Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.