Gates Termostat Dacia Logan Duster Renault Clio Ii
Opis
GATESTERMOSTATDACIA LOGAN 1,4/1,6 2004->/OPEL VIVARO/RENAULT CLIO, SZT GATES ,Termostat, środek chłodzącyRodzaj koprusu bez obudowyTemperatura otwarcia [°c] 89,0Kod EAN: 5414465231452G TH23389G1ZASTOSOWANIEDACIA DUSTER 1.6 16V K4M 690, K4M 696 77 105 1598 2010.04 -DACIA DUSTER 1.6 16V 4x4 K4M 606 77 105 1598 2010.06 -DACIA DUSTER 1.6 16V Hi-Flex K4M 696 77 105 1598 2010.08 -DACIA DUSTER 1.6 16V LPG K4M 696 77 105 1598 2011.04 -DACIA DUSTER Furgon 1.6 16V Hi-Flex K4M 696 77 105 1598 2011.04 -DACIA DUSTER Furgon 1.6 16V 4x4 K4M 606 77 105 1598 2011.04 -DACIA LOGAN (LS_) 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG) K7J 710 55 75 1390 2004.09 -DACIA LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C) K7J 710, K7J 714 55 75 1390 2006.02 -DACIA LOGAN (LS_) 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) K7M 710 64 87 1598 2004.09 -DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,... K4M 690, K4M 696, K4M 694, K4M 697, K4M 698 77 105 1598 2006.02 -DACIA LOGAN (LS_) 1.6 MPI 85 K7M 800 62 84 1598 2010.05 -DACIA LOGAN (LS_) 1.6 Bifuel K7M 718 62 84 1598 2010.05 -DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V Flexifuel K4M 696 77 105 1598 2010.07 -DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.4 K7J 710 55 75 1390 2009.03 -DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 K7M 710 64 87 1598 2009.03 -DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 MPI 85 K7M 800 62 84 1598 2010.05 -DACIA LOGAN II 1.6 16V K4M 842 77 105 1598 2013.01 -DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.4 K7J 710 55 75 1390 2007.02 -DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) K4M 690, K4M 696, K4M 697 77 105 1598 2007.02 -DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 K7M 710 64 87 1598 2007.02 -DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel K7M 710 64 87 1598 2008.11 -DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V Hi-Flex K4M 690 77 105 1598 2009.11 -DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel K7M 718 62 84 1598 2010.05 -DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 MPI 85 K7M 800 62 84 1598 2010.05 -DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.4 K7J 710 55 75 1390 2009.01 -DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 K7M 710 64 87 1598 2008.03 -DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 16V (US1Y) K4M 690 77 105 1598 2010.01 - 2013.08DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 MPI 85 K7M 800 62 84 1598 2010.05 -DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 Bifuel K7M 800 62 84 1598 2010.05 -DACIA SANDERO 1.4 K7J 710 55 75 1390 2008.06 -DACIA SANDERO 1.4 MPI LPG K7J 714 53 72 1390 2009.01 -DACIA SANDERO 1.6 K7M 710 64 87 1598 2008.06 -DACIA SANDERO 1.6 Hi-Flex (BS1H) K7M 732 64 87 1598 2008.06 - 2012.12DACIA SANDERO 1.6 MPI 85 K7M 800 62 84 1598 2010.05 -DACIA SANDERO 1.6 LPG K7M 818 62 84 1598 2010.05 - 2012.10DACIA SANDERO 1.6 16V Bifuel K4M 690, K4M 696, K4M 694 77 105 1598 2011.01 -DACIA SANDERO 1.6 16V K4M 690, K4M 694 77 105 1598 2011.07 -LADA LARGUS Furgon (F90) 1.6 VAZ- K4M 77 105 1598 2012.03 -LADA LARGUS kombi (R90) 1.6 VAZ- K4M 77 105 1598 2012.03 -NISSAN BLUEBIRD SYLPHY II (G11) 1.6 (G15) K4M 75 102 1598 2012.12 -NISSAN KUBISTAR Furgon (X76) 1.4 K7J 700 55 75 1390 2003.08 - 2009.10NISSAN KUBISTAR Furgon (X76) 1.6 16V K4M 752 70 95 1598 2003.08 -NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 F4R 720, F4R 722 88 120 1998 2001.03 -NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 F4R 820 86 117 1998 2006.04 -NISSAN PRIMASTAR Furgon (X83) 2.0 F4R 720 88 120 1998 2003.02 -NISSAN PRIMASTAR Furgon (X83) 2.0 F4R 820 86 117 1998 2006.04 -NISSAN PRIMASTAR platforma / podwozie (X83) 2.0 F4R 720 88 120 1998 2002.07 - 2006.08NISSAN TERRANO (D10) 1.6 75 102 1598 2014.03 -NISSAN TERRANO (D10) 2.0 98 133 1998 2014.03 -NISSAN TERRANO (D10) 2.0 4x4 105 143 1998 2015.12 -OPEL VIVARO A Combi (X83) 2.0 16V (F7, J7, A07) F4R 720 88 120 1998 2001.08 -OPEL VIVARO A Combi (X83) 2.0 ECOTEC (F7, A07, J7) F4R 820 86 117 1998 2006.08 -OPEL VIVARO A Furgon (X83) 2.0 16V (F7) F4R 720 88 120 1998 2001.08 -OPEL VIVARO A Furgon (X83) 2.0 ECOTEC (F7) F4R 820 86 117 1998 2006.08 -OPEL VIVARO A platforma / podwozie (X83) 2.0 16V F4R 720 88 120 1998 2003.08 -OPEL VIVARO A platforma / podwozie (X83) 2.0 ECOTEC F4R 820 86 117 1998 2006.08 -RENAULT AVANTIME (DE0_) 2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V) F4R 760, F4R 761 120 163 1998 2001.11 - 2003.05RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 (B/CB0C) E7J 780, E7J 634, K7J 700 55 75 1390 1998.09 - 2005.05RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0L) K4J 712, K4J 713 70 95 1390 1999.10 - 2004.09RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0P) K4J 712, K4J 713, K4J 711, K4J 710, K4J 715 72 98 1390 2000.08 -RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G... K4M 748, K4M 708, K4M 740, K4M 744, K4M 745, K4M 742, K4M 743 79 107 1598 1998.09 -RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 (B/CB0D) K7M 744, K7M 745, K7M 746 66 90 1598 1998.09 - 2
