Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Trw Tarcza Hamulcowa Przód Audi A3 Vw Golf V Caddy

190,91 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

TARCZA HAMULCOWAFIRMY TRWDF 4295DF4295CENA ZA 1 SZTUKĘ .

Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyŚrednica [mm]: 288Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25Minimalna grubość [mm]: 22średnica otworu centrującego [mm]: 65Wysokość [mm]: 49,5Ilość otworów: 9Wymiar gwintu: 15,5średnica otworu [mm]: 112ZASTOSOWANIE.

Marka Model Pojemność silnika [ccm] Kod silnika Rok produkcjiAUDI A3 (8P1) 1197 CBZB 2010.04 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1390 CAXC, CMSA 2007.09 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1595 BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA 2003.05 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1595 CMXA 2011.01 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1598 BAG, BLP, BLF 2003.08 - 2007.09AUDI A3 (8P1) 1598 CAYC 2009.05 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1598 CAYB 2009.05 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1968 BMM 2006.01 - 2008.06AUDI A3 (8P1) 1968 BMN, CBBB, CFGB 2006.03 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1968 BMN, CBBB, CFGB 2006.03 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1968 BUY 2006.06 - 2008.06AUDI A3 (8P1) 1984 AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ 2003.05 - 2008.06AUDI A3 (8P1) 1984 AXX, BWA, CCZA 2004.09 - 2012.08AUDI A3 (8V1) 1798 CJSA 2012.04 - .

AUDI A3 (8V1) 1798 CJSB 2012.08 - .

AAUDI A3 Sportback (8PA) 1598 CAYC 2009.05 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 1598 CAYB 2009.05 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 1798 BYT, BZB, CDAA 2006.11 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 1798 CDAA 2008.07 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 1896 BKC, BLS, BXE 2004.09 - 2010.05AUDI A3 Sportback (8PA) 1968 BKD, CBAB, CFFB, CLJA 2004.09 - .

AAUDI A3 Sportback (8PA) 1968 BMN, CBBB, CFGB 2006.03 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 1968 BUY 2006.06 - 2008.06AUDI A3 Sportback (8PA) 1984 BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ 2004.09 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 1984 AXX, BWA, BPY, CAWB, CCZA, CBFA 2004.09 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 1984 AXX, BWA, CCZA 2004.09 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 1984 2006.06 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 1984 BHZ, CDLA 2008.06 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 3189 BMJ, BUB 2004.09 - 2009.05AUDI A3 Sportback (8VA) 1395 CMBA 2012.09 - .

AUDI A3 Sportback (8VA) 1598 CLHA 2012.10 - .

AUDI A3 Sportback (8VA) 1798 CJSA 2013.03 - .

AUDI A3 Sportback (8VA) 1968 CRBC, CRLB 2012.09 - .

AUDI A3 Sportback (8VA) 1968 CUPA, CUNA 2012.11 - .

AUDI A3 Sportback (8VA) 1968 CRFC 2013.03 - .

SEAT ALTEA (5P1) 1197 CBZB 2010.04 - .

SEAT ALTEA (5P1) 1390 BXW, CGGB 2006.05 - .

SEAT ALTEA (5P1) 1598 CAYB 2010.11 - .

SEAT ALTEA (5P1) 1798 BYT, BZB, CDAA 2007.01 - .

SEAT ALTEA (5P1) 1896 BKC, BJB, BLS, BXE 2004.04 - .

SEAT ALTEA (5P1) 1896 BXF 2009.08 - .

SEAT ALTEA (5P1) 1968 BKD, CFHC 2004.03 - .

SEAT ALTEA (5P1) 1968 AZV 2004.03 - 2009.05SEAT ALTEA (5P1) 1968 BMM 2005.11 - .

SEAT ALTEA (5P1) 1968 BMN, CEGA 2006.03 - .

SEAT ALTEA (5P1) 1984 BLR, BLY, BVY, BVZ 2004.05 - 2009.03SEAT ALTEA (5P1) 1984 BWA 2006.04 - 2009.05SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1197 CBZB 2010.04 - .

SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1896 BKC, BLS, BXE 2006.10 - .

SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1896 BXF 2009.08 - .

SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1968 BMM 2006.10 - .

SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1968 BKD, CFHC 2006.10 - .

SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1968 AZV 2006.11 - 2009.03SSEAT LEON (1P1) 1197 CBZB 2010.02 - .

SEAT LEON (1P1) 1390 CAXC 2007.11 - .

SEAT LEON (1P1) 1595 BSE, BSF, CCSA, CMXA 2005.07 - .

SEAT LEON (1P1) 1595 CHGA 2009.12 - .

SEAT LEON (1P1) 1595 CMXA 2010.11 - .

SEAT TOLEDO III (5P2) 1798 BYT, BZB, CDAA 2007.01 - 2009.05SEAT TOLEDO III (5P2) 1896 BKC, BJB, BLS, BXE 2004.10 - 2009.05SKODA OCTAVIA (1Z3) 1968 AZV 2004.02 - 2010.05SKODA OCTAVIA (1Z3) 1968 BMM 2005.11 - .

SKODA OCTAVIA (1Z3) 1968 CFHF, CLCA 2010.03 - .

SKODA OCTAVIA (1Z3) 1984 BLY, BLR, BVY, BVZ 2004.11 - .

SKODA OCTAVIA Combi (1Z5) 1390 BUD, CGGA 2006.05 - .

SKODA OCTAVIA Combi (1Z5) 1595 CCSA, CMXA 2008.01 - .

SKODA OCTAVIA Combi (1Z5) 1896 BKC, BJB, BLS, BXE 2004.09 - 2010.12SKODA OCTAVIA Combi (1Z5) 1896 BKC, BLS, BXE 2004.11 - 2010.12SKODA OCTAVIA Combi (1Z5) 1968 BKD, CFHC, CLCB 2004.02 - .

SKODA OCTAVIA Combi (1Z5) 1968 AZV 2004.02 - 2010.05SKODA SUPERB (3T4) 1390 CAXC 2008.07 - .

SKODA SUPERB (3T4) 1798 BZB, CDAA 2008.03 - .

SKODA SUPERB (3T4) 1798 CDAA 2008.11 - .

SKODA SUPERB (3T4) 1896 BLS, BXE 2008.03 - .

SKODA SUPERB (3T4) 1968 BMP 2008.03 - .

SKODA SUPERB (3T4) 1968 CBBB, CFGB 2008.07 - .

SKODA SUPERB (3T4) 1968 BKD, CFFB, CLJA 2009.01 - .

SKODA SUPERB (3U4) 1781 AWT 2001.12 - 2008.03SKODA SUPERB (3U4) 1896 AWX, AVF 2001.12 - 2008.03SKODA SUPERB (3U4) 1896 AVB 2002.08 - 2005.10SKODA SUPERB kombi (3T5) 1390 CAXC 2009.10 - .

SKODA SUPERB kombi (3T5) 1968 BMP 2009.10 - 2010.03