Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcza Trw Tył Bora, New-beetle, Polo 9n, 6r

70,05 zł
Dostawa od 4,99 zł
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcza hamulcowa TRW - TyłCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: DF2805Specyfikacja:średnica [mm]: 230Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 9Minimalna grubość [mm]: 7średnica otworu centrującego [mm]: 65Wysokość [mm]: 39Ilość otworów: 5Wymiar gwintu: 16średnica otworu [mm]: 100Informacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen BORA (1J2)1.4 16V 55 kW 2000.03 -> 2005.051.6 74 kW 1998.10 -> 2005.051.6 75 kW 2000.08 -> 2005.051.6 16V 77 kW 2000.05 -> 2005.051.6 78 kW 2002.06 -> 2004.101.6 FSI 81 kW 2002.01 -> 2005.051.8 92 kW 1998.10 -> 2005.051.8 T 110 kW 2000.05 -> 2005.051.8 T 4motion 110 kW 2000.10 -> 2001.051.8 T 132 kW 2002.03 -> 2005.052.0 85 kW 1998.10 -> 2013.122.3 V5 110 kW 1998.10 -> 2000.102.8 VR6 130 kW 1998.11 -> 2002.072.8 VR6 147 kW 2002.02 -> 2005.071.9 SDI 50 kW 1998.10 -> 2005.051.9 TDI 66 kW 1998.10 -> 2005.051.9 TDI 74 kW 2000.09 -> 2005.051.9 TDI 81 kW 1998.10 -> 2001.061.9 TDI 85 kW 1998.12 -> 2002.011.9 TDI 96 kW 2000.11 -> 2005.051.9 TDI 110 kW 2000.05 -> 2005.05Volkswagen BORA Variant (1J6)1.4 16V 55 kW 2001.09 -> 2005.051.6 74 kW 1999.05 -> 2005.051.6 75 kW 2000.08 -> 2005.051.6 16V 77 kW 2000.02 -> 2005.051.6 FSI 81 kW 2002.01 -> 2005.051.8 T 110 kW 2000.05 -> 2005.051.8 T 132 kW 2002.05 -> 2005.052.0 85 kW 1999.05 -> 2005.052.3 V5 110 kW 1999.05 -> 2000.101.9 TDI 66 kW 2004.07 -> 2005.051.9 TDI 74 kW 2000.09 -> 2005.051.9 TDI 81 kW 1999.05 -> 2001.061.9 TDI 85 kW 1999.05 -> 2001.061.9 TDI 96 kW 2000.11 -> 2005.051.9 TDI 110 kW 2001.05 -> 2005.05Volkswagen NEW-BEETLE (9C1, 1C1)1.4 55 kW 2001.11 -> 2010.091.6 74 kW 1999.10 -> 2000.091.6 75 kW 2000.06 -> 2010.091.8 T 110 kW 1999.10 -> 2010.091.8 T 132 kW 2001.11 -> 2005.062.0 85 kW 1998.01 -> 2010.092.5 110 kW 2005.07 -> 2010.091.9 TDI 66 kW 1998.01 -> 2004.061.9 TDI 74 kW 2001.02 -> 2010.091.9 TDI 77 kW 2005.07 -> 2010.09Volkswagen NEW-BEETLE kabriolet (1Y7)1.4 55 kW 2003.01 -> 2010.091.6 75 kW 2003.01 -> 2010.091.8 T 110 kW 2003.01 -> 2010.092.0 85 kW 2002.09 -> 2010.102.5 110 kW 2005.07 -> 2010.091.9 TDI 74 kW 2003.06 -> 2010.091.9 TDI 77 kW 2005.07 -> 2010.09Volkswagen POLO (6R1, 6C1)1.0 44 kW 2014.01 -> .1.0 55 kW 2014.01 -> .1.0 TSI 70 kW 2014.11 -> .1.0 TSI 81 kW 2014.11 -> .1.2 44 kW 2009.06 -> .1.2 51 kW 2009.06 -> .1.2 TSI 66 kW 2011.05 -> 2014.051.2 TSI 16V 66 kW 2014.02 -> .1.2 TSI 77 kW 2009.11 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.01 -> .1.4 BiFuel 60 kW 2010.03 -> 2011.011.4 (6R1) 63 kW 2009.03 -> 2014.051.4 TSI 103 kW 2012.10 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.05 -> .1.4 GTI 132 kW 2010.05 -> .1.6 BiFuel 60 kW 2011.01 -> .1.6 66 kW 2014.07 -> .1.6 77 kW 2010.01 -> .1.6 81 kW 2014.07 -> .1.8 GTI 141 kW 2014.11 -> .2.0 R WRC 162 kW 2013.08 -> .1.2 TDI 55 kW 2009.10 -> .1.4 TDI 55 kW 2014.03 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.02 -> .1.4 TDI 77 kW 2014.05 -> .1.6 TDI 55 kW 2009.06 -> .1.6 TDI 66 kW 2009.06 -> .1.6 TDI 77 kW 2009.06 -> .

Volkswagen POLO (9N_)1.2 12V 47 kW 2001.10 -> 2007.071.2 12V 51 kW 2007.05 -> 2009.111.4 16V 55 kW 2001.10 -> 2008.051.4 16V 59 kW 2006.05 -> 2009.111.4 61 kW 2002.08 -> 2009.111.4 FSI 63 kW 2002.02 -> 2006.071.4 16V 74 kW 2001.10 -> 2008.051.6 74 kW 2002.08 -> 2005.051.6 16V 77 kW 2006.05 -> 2009.111.6 Flex 74 kW 2008.06 -> 2009.041.8 GTI 110 kW 2005.09 -> 2009.111.8 GTi Cup Edition 132 kW 2006.05 -> 2009.112.0 85 kW 2004.10 -> 2012.012.0 Total Flex 88 kW 2008.10 -> 2012.011.4 TDI 51 kW 2005.04 -> 2009.111.4 TDI 55 kW 2001.10 -> 2005.06