Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Koło pasowe z wolnobiegiem 233990 (produkt INA)

50,68 zł
Dostawa od 14,99 zł
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Koło pasowe z wolnobiegiem 233990 (produkt INA)Nowe koło pasowe alternatora firmy INA 233990 to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego koła w Twoim alternatorze.

Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.

Opis szczegółowyPomiar 1 rowka 10.90, Odleglosc (tyl) 0.50, Wolnobieg Z, Szerokosc 35.60, Srednica otworu 17.00, Rowki 6, Glebokosc w 7.60, Kier. obrotu CW, Typ pasa Wielopasowe, Rozmiar gwintu M16-1.50, Sredn. zewn. 59.70, Uwaga Pulley tool: HC-CARGO 210843., Typ kola pasowego Wielorowkowe;Z wolnobiegiemHC STANDARDgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: INA (sprzedaje HC-CARGO)Oferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Grupa: Koła alternatoraInformacje o produkcieKatalogUwaga Pulley tool: HC-CARGO 210843.

WymiaryPomiar 1 rowka 10.90Odleglosc (tyl) 0.50Wolnobieg ZSzerokosc  35.60Srednica otworu   17.00Rowki   6Glebokosc w   7.60Kier. obrotu   CWTyp pasa   WielopasoweRozmiar gwintu   M16-1.50Sredn. zewn.   59.70Typ kola pasowegoWielorowkowe;   Z wolnobiegiemZastępuje│Lista częściNumer konkurentaAFP6007 AUTOSTARTER POLANDAFP6007 INA AUTOSTARTER POLANDAFP6007V AUTOSTARTER POLAND720110750 DENSO233990 HC-CARGOF23397002 INARMOF23397003 INARMOF23397004 INARMOF2339703 INARMOF233970 INARMO335641 JAHN5350046000 LUK535004610 LUK5460 ZEN DO BRASILO producencie:Obecnie INA wraz z marką FAG tworzą Schaeffler Group - światowej sławy dostawcę łożysk tocznych, ślizgowych, przegubowych, elementów techniki liniowej oraz szerokiej gamy akcesoriów.

Dystrybucja:HC CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.

Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.