Tarcze Klocki TEXTAR Tył - SEAT LEON 1P 5F 253mm
Opis
Tarcze oraz klocki hamulcowe Textar - TyłKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: 92120903Specyfikacja:średnica [mm]: 253Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 9,9Wysokość [mm]: 51,2Wzór otworów/Ilość otworów: 05/10Minimalna grubość [mm]: 8,0średnica otworu [mm]: 112,0średnica otworu centrującego [mm]: 65,0Ciężar [kg]: 3,6Długość opakowania [cm]: 28,5Szerokość opakowania [cm]: 27Wysokość opakowania [cm]: 13Techniczny numer informacyjny: 98200 1209 0 1 PROInformacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: 2355402Specyfikacja:Szerokość [mm]: 87Wysokość [mm]: 53Grubość [mm]: 17,2System hamulcowy: LucasNumer WVA: 23554Długość opakowania [cm]: 9,5Szerokość opakowania [cm]: 8,2Wysokość opakowania [cm]: 7,3Techniczny numer informacyjny: 23554 172 1 4Informacje:Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowegoStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Seat LEON (1P1)1.2 TSI 77 kW 2010.02 -> 2012.121.4 16V 63 kW 2006.06 -> 2012.121.4 TSI 92 kW 2007.11 -> 2012.121.6 75 kW 2005.07 -> 2012.121.6 LPG 75 kW 2009.12 -> 2012.121.6 MultiFuel 75 kW 2010.11 -> 2012.121.8 96 kW 2008.09 -> 2009.121.8 TSI 118 kW 2007.06 -> 2012.121.8 119 kW 2009.09 -> 2012.122.0 FSI 110 kW 2005.07 -> 2010.052.0 TFSI 136 kW 2005.09 -> 2006.052.0 TFSI 147 kW 2005.05 -> 2009.032.0 FSI 157 kW 2009.09 -> 2012.121.6 TDI 66 kW 2010.11 -> 2012.121.6 TDI 77 kW 2010.02 -> 2012.121.9 TDI 66 kW 2007.06 -> 2010.121.9 TDI 77 kW 2005.07 -> 2010.122.0 TDI 100 kW 2005.07 -> 2010.052.0 TDI 103 kW 2005.10 -> 2010.102.0 TDI 16V 103 kW 2005.07 -> 2012.122.0 TDI 125 kW 2006.05 -> 2012.12Seat LEON (5F1)1.0 TSI 85 kW 2015.05 -> .1.2 TSI 63 kW 2012.12 -> .1.2 TSI 77 kW 2013.01 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.04 -> .1.4 TGI 81 kW 2013.02 -> .1.4 TSI 90 kW 2012.11 -> .1.4 TSI 92 kW 2014.05 -> .1.4 TSI 103 kW 2012.09 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.05 -> .1.8 TSI 132 kW 2013.02 -> .1.6 TDI 66 kW 2012.11 -> .1.6 TDI 77 kW 2012.11 -> .1.6 TDI 81 kW 2013.09 -> .1.6 TDI 85 kW 2016.11 -> .2.0 TDI 81 kW 2013.05 -> .2.0 TDI 105 kW 2013.05 -> .2.0 TDI 110 kW 2012.10 -> .2.0 TDI 135 kW 2012.09 -> .
Seat LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)1.0 TSI 85 kW 2015.05 -> .1.2 TSI 63 kW 2013.01 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.04 -> .1.4 TSI 90 kW 2012.09 -> 2016.101.4 TSI 103 kW 2012.09 -> 2016.101.4 TSI 110 kW 2014.05 -> .1.8 TFSI 132 kW 2013.02 -> .1.6 TDI 66 kW 2012.11 -> 2016.101.6 TDI 77 kW 2012.09 -> 2016.101.6 TDI 81 kW 2013.09 -> 2016.101.6 TDI 85 kW 2016.11 -> .2.0 TDI 110 kW 2012.10 -> .2.0 TDI 135 kW 2013.02 -> .
Seat LEON SC (5F5)1.0 TSI 85 kW 2015.05 -> .1.2 TSI 63 kW 2013.01 -> .1.2 TSI 77 kW 2013.02 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.05 -> .1.4 TSI 90 kW 2013.02 -> .1.4 TSI 92 kW 2014.05 -> .1.4 TSI 103 kW 2013.02 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.05 -> .1.8 TSI 132 kW 2013.02 -> .1.6 TDI 66 kW 2013.02 -> .1.6 TDI 77 kW 2013.02 -> .1.6 TDI 81 kW 2013.09 -> .1.6 TDI 85 kW 2016.11 -> .2.0 TDI 81 kW 2013.02 -> .2.0 TDI 105 kW 2013.05 -> .2.0 TDI 110 kW 2013.02 -> .2.0 TDI 135 kW 2013.03 -> .
Seat LEON ST (5F8)1.0 TSI 85 kW 2015.05 -> .1.2 TSI 63 kW 2013.11 -> .1.2 TSI 77 kW 2013.08 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.05 -> .1.4 TGI 81 kW 2013.10 -> .1.4 TSI 90 kW 2013.10 -> .1.4 TSI 92 kW 2014.05 -> .1.4 TSI 103 kW 2013.10 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.05 -> .1.8 TSI 132 kW 2013.10 -> .2.0 Cupra 213 kW 2015.10 -> .1.6 TDI 66 kW 2013.11 -> .1.6 TDI 77 kW 2013.10
