Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcza TRW Przód RENAULT CLIO I II KANGOO MEGANE I

89,86 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcza hamulcowa TRW - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: DF1016Specyfikacja:średnica [mm]: 238Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 20,1Minimalna grubość [mm]: 17,7średnica otworu centrującego [mm]: 61Wysokość [mm]: 41Ilość otworów: 4Wymiar gwintu: 13średnica otworu [mm]: 100Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyPowierzchnia: lakierowanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_)1.4 (B57J, C57J) 55 kW 1991.01 -> 1998.091.4 57 kW 1990.05 -> 1998.021.4 (B/C57T, B/C57Y) 58 kW 1991.01 -> 1998.091.4 59 kW 1991.01 -> 1998.091.7 (B/C574) 68 kW 1991.01 -> 1993.121.8 (B/C57C, B/C57U) 65 kW 1991.01 -> 1998.091.8 66 kW 1990.08 -> 1996.041.8 (B/C578) 66 kW 1994.08 -> 1998.091.8 70 kW 1991.01 -> 1998.091.8 Rsi (B/C57H) 79 kW 1995.08 -> 1998.091.8 Rsi (B/C579) 80 kW 1993.01 -> 1995.081.9 D 40 kW 1997.01 -> 1998.091.9 D (B/C/S576, B/C/S57L) 47 kW 1991.01 -> 1998.091.9 D 48 kW 1996.05 -> 1998.02Renault CLIO I Furgon (S57_)1.9 RND 40 kW 1996.04 -> 1998.021.9 D 48 kW 1991.01 -> 1998.09Renault CLIO II (BB_, CB_)1.0 40 kW 2000.02 -> 2001.051.0 52 kW 2001.06 -> 2005.041.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,... 43 kW 1998.09 -> .1.2 LPG 43 kW 1998.09 -> 2009.061.2 LPG (BB0A, CB0A) 44 kW 1999.03 -> 2001.051.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,... 55 kW 2001.06 -> .1.4 (B/CB0C) 55 kW 1998.09 -> 2005.051.4 16V (B/CB0L) 70 kW 1999.10 -> 2004.091.4 16V (B/CB0P) 72 kW 2000.02 -> 2008.071.6 (B/CB0D) 66 kW 1998.09 -> 2005.051.6 16V 82 kW 2001.10 -> 2008.121.5 dCi (B/CB3M) 47 kW 2005.06 -> .1.5 dCi (B/CB07) 48 kW 2001.06 -> .1.9 D (B/CB0E) 47 kW 1998.09 -> 2005.051.9 D (B/CB0J) 48 kW 2000.02 -> 2001.05Renault CLIO II Furgon (SB0/1/2_)1.2 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D) 43 kW 1998.09 -> .1.2 (SB0A, SB0F, SB10) 44 kW 1999.03 -> 2003.101.5 dCi (SB07) 48 kW 2001.06 -> .1.9 D (SB0R) 40 kW 1999.03 -> 2000.011.9 D (SB0E) 47 kW 1998.09 -> .1.9 D (SB0J) 48 kW 2000.02 -> 2001.051.9 DTi (SB0U) 59 kW 2000.02 -> 2001.05Renault KANGOO (KC0/1_)Elect'road RE 22 kW 2002.01 -> 2004.121.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01) 43 kW 1997.08 -> .1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) 55 kW 1997.08 -> .1.5 dCi 45 kW 2005.04 -> 2010.06D 55 1.9 (KC0D) 40 kW 1997.08 -> .

D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) 47 kW 1997.08 -> .1.9 RXED 48 kW 1999.09 -> 2001.061.9 dTi (KC0U) 59 kW 2000.02 -> .

Renault KANGOO Express (FC0/1_)1.0 40 kW 2003.07 -> .1.2 (FC01, FC0A, FC0F) 43 kW 1997.08 -> .1.2 BiFuel 43 kW 1998.07 -> 2001.071.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) 55 kW 1997.08 -> 2008.061.5 dCi (FC1R) 42 kW 2002.12 -> .1.5 dCi 45 kW 2005.10 -> .1.5 dCi (FC07, FC1R) 48 kW 2001.12 -> .1.5 dCi (FC1E) 50 kW 2005.06 -> .

D 55 1.9 (FC0D) 40 kW 1997.08 -> .

D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) 47 kW 1997.08 -> .1.9 D (FC0J) 48 kW 1999.09 -> 2003.061.9 dTi (FC0U) 59 kW 2000.02 -> .1.9 dCi (FC0V) 62 kW 2003.07 -> .

Renault MEGANE I (BA0/1_)1.4 Eco (BA0T) 52 kW 1996.01 -> 1999.031.4 e (BA0E, BA0V) 55 kW 1996.01 -> 2003.081.6 i (BA0L) 55 kW 1996.01 -> 1999.031.6 e (BA0F, BA0S) 66 kW 1996.01 -> 1999.031.6 LPG 66 kW 1995.08 -> 1999.03Renault MEGANE I Cabriolet (EA0/1_)1.6 e (EA0F) 66 kW 1996.10 -> 1999.03Renault MEGANE I Classic (LA0/1_)1.6 e (LA0F, LA0S) 66 kW 1996.09 -> 1999.03Renault MEGANE I Coach (DA0/1_)1.6 e (DA0F) 66 kW 1996.03 -> 1999.03Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.