Tarcza BOSCH Przód VW PASSAT B6, B7, B8, CC 312mm
Opis
Tarcza hamulcowa Bosch - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 0 986 479 058Specyfikacja:średnica [mm]: 312Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25Minimalna grubość [mm]: 22Wysokość [mm]: 49,6średnica otworu [mm]: 112Średnica piasty koła [mm]: 65Ilość otworów: 9średnica otworu do [mm]: 15,3Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyPowierzchnia: pokrytyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen PASSAT (362)1.4 TSI 90 kW 2010.08 -> 2014.121.4 TSI EcoFuel 110 kW 2010.08 -> 2014.121.4 TSI 118 kW 2012.11 -> 2014.121.4 TSI MultiFuel 118 kW 2010.11 -> 2014.121.8 TSI 112 kW 2011.02 -> 2014.121.8 TSI 118 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TSI 155 kW 2010.11 -> 2014.123.6 FSI 4motion 220 kW 2011.01 -> 2014.121.6 TDI 77 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 100 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 103 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 4motion 103 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 125 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 4motion 125 kW 2010.08 -> 2013.012.0 TDI 130 kW 2012.12 -> 2014.122.0 TDI 4motion 130 kW 2013.01 -> 2014.12Volkswagen PASSAT (3C2)1.4 TSI 90 kW 2007.05 -> 2010.071.4 TSI EcoFuel 110 kW 2009.01 -> 2010.071.6 75 kW 2005.05 -> 2010.071.6 FSI 85 kW 2005.03 -> 2008.061.8 TSI 112 kW 2009.11 -> 2010.071.8 TSI 118 kW 2007.05 -> 2010.072.0 FSI 110 kW 2005.03 -> 2010.072.0 FSI 4motion 110 kW 2005.09 -> 2010.072.0 FSI 125 kW 2007.08 -> 2010.072.0 FSI 147 kW 2005.07 -> 2010.073.2 FSI 4motion 184 kW 2005.11 -> 2010.073.6 R36 4motion 220 kW 2007.04 -> 2010.071.6 TDI 77 kW 2009.08 -> 2010.071.9 TDI 77 kW 2005.03 -> 2010.072.0 TDI 81 kW 2008.11 -> 2010.072.0 TDI 88 kW 2005.11 -> 2007.052.0 TDI 90 kW 2005.08 -> 2006.072.0 TDI 100 kW 2005.03 -> 2010.112.0 TDI 103 kW 2005.03 -> 2009.052.0 TDI 4motion 103 kW 2005.03 -> 2009.052.0 TDI 16V 103 kW 2005.03 -> 2010.072.0 TDI 16V 4motion 103 kW 2005.03 -> 2010.082.0 BlueTDI 105 kW 2009.01 -> 2010.112.0 TDI 120 kW 2005.08 -> 2009.052.0 TDI 125 kW 2005.08 -> 2010.072.0 TDI 4motion 125 kW 2009.05 -> 2010.07Volkswagen PASSAT (3G2)1.4 TSI 92 kW 2014.11 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.11 -> .1.4 TSI 4motion 110 kW 2015.02 -> .1.4 GTE Hybrid 115 kW 2015.06 -> .1.5 TSI 110 kW 2018.08 -> .1.8 TSI 132 kW 2015.02 -> .2.0 TSI 162 kW 2015.02 -> .2.0 TSI 4motion 200 kW 2018.09 -> .2.0 TSI 4motion 206 kW 2015.05 -> .1.6 TDI 88 kW 2014.08 -> .2.0 TDI 81 kW 2016.01 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.11 -> .2.0 TDI 4motion 110 kW 2015.02 -> .2.0 TDI 135 kW 2015.07 -> .2.0 TDI 140 kW 2014.11 -> .2.0 TDI 4motion 140 kW 2014.11 -> .2.0 TDI 4motion 176 kW 2014.08 -> .
Volkswagen PASSAT CC (357)1.4 TSI MultiFuel 118 kW 2011.01 -> 2012.011.8 TSI 112 kW 2008.11 -> 2010.051.8 TSI 118 kW 2008.06 -> 2012.012.0 TSI 147 kW 2008.06 -> 2012.012.0 TSI 155 kW 2010.11 -> 2012.013.6 FSI 206 kW 2008.06 -> 2012.013.6 FSI 4motion 206 kW 2008.06 -> 2012.013.6 FSI 4motion 220 kW 2008.02 -> 2011.122.0 TDI 100 kW 2008.06 -> 2011.052.0 TDI 103 kW 2008.06 -> 2012.012.0 TDI 4motion 103 kW 2009.08 -> 2012.012.0 BlueTDI 105 kW 2009.05 -> 2010.112.0 TDI 125 kW 2008.06 -> 2012.012.0 TDI 4motion 125 kW 2009.11 -> 2012.01Volkswagen PASSAT Furgon / kombi (365)1.4 TSi BlueMotion 90 kW 2010.08 -> 2014.121.8 TFSi 118 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TFSI 155 kW 2010.11 -> 2014.123.6 FSi 4motion 220 kW 2011.01 -> 2014.121.6 TDi BlueMotion 77 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDi BlueMotion 103 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDi BlueMotion 125 kW 2010.08 -> 2014.12Volkswagen PASSAT Variant (365)1.4 TSI 90 kW 2010.08 -> 2014.121.4 TSI EcoFuel 110 kW 2010.08 -> 2014.121.4 TSI 118 kW 2012.11 -> 2014.121.4 TSI MultiFuel 118 kW 2010.11 -> 2014.12
