Klocki FERODO DS Performance Przód VW GOLF V, VI
Opis
Klocki hamulcowe Ferodo DS Performance - PrzódKomplet na oś Nr katalogowy: FDS1641Specyfikacja:Grubość [mm]: 20.3Długość [mm]: 155Szerokość [mm]: 66Szerokość [mm]: 71.4Wysokość 1 [mm]: 71.4Wysokość 2 [mm]: 66System hamulcowy: ATEDługość 1 [mm]: 156Zastosowanie:Volkswagen GOLF V (1K1)1.4 16V 55 kW 2003.10 -> 2006.051.4 FSI 66 kW 2003.10 -> 2006.071.4 TSI 90 kW 2007.05 -> 2008.111.4 TSI 103 kW 2006.05 -> 2008.111.4 TSI 125 kW 2005.11 -> 2008.111.8 Turbo 110 kW 2003.11 -> 2008.111.8 T 112 kW 2005.09 -> 2006.061.8 GTI 132 kW 2006.08 -> 2008.112.0 85 kW 2006.08 -> 2008.112.0 FSI 110 kW 2004.01 -> 2008.112.0 FSI 4motion 110 kW 2004.08 -> 2008.112.0 GTI 147 kW 2004.10 -> 2009.022.0 GTI 169 kW 2006.09 -> 2008.121.9 TDI 77 kW 2003.10 -> 2008.112.0 TDI 100 kW 2003.10 -> 2008.112.0 TDI 103 kW 2004.12 -> 2008.112.0 TDI 4motion 103 kW 2004.08 -> 2008.112.0 TDI 16V 103 kW 2003.10 -> 2008.112.0 TDI 16V 4motion 103 kW 2004.08 -> 2008.112.0 TDI 125 kW 2005.11 -> 2008.11Volkswagen GOLF V Variant (1K5)1.4 TSI 90 kW 2007.06 -> 2009.071.4 TSI 103 kW 2007.06 -> 2009.071.4 TSI 118 kW 2008.07 -> 2009.071.4 TSI 125 kW 2007.06 -> 2009.072.0 147 kW 2007.06 -> 2009.072.0 TDI 100 kW 2007.06 -> 2009.072.0 TDI 103 kW 2007.06 -> 2009.072.0 TDI 16V 103 kW 2007.06 -> 2009.07Volkswagen GOLF VI (5K1)1.4 TSI 90 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 118 kW 2008.10 -> 2012.111.8 TSI 118 kW 2009.06 -> 2011.012.0 GTi 147 kW 2009.06 -> 2013.112.0 GTi 155 kW 2009.04 -> 2012.112.0 GTi 173 kW 2011.05 -> 2012.112.5 112 kW 2009.09 -> 2013.112.5 125 kW 2009.07 -> 2013.052.0 TDI 100 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 103 kW 2008.10 -> 2013.052.0 TDI 4motion 103 kW 2009.05 -> 2012.112.0 TDI 125 kW 2009.04 -> 2012.11Volkswagen GOLF VI kabriolet (517)1.2 TSI 77 kW 2011.03 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 90 kW 2011.11 -> .1.4 TSI 92 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 110 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.03 -> .2.0 GTI 155 kW 2011.11 -> .2.0 TSI 162 kW 2013.11 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.03 -> .2.0 TDI 81 kW 2013.11 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.11 -> .2.0 TDI 110 kW 2013.11 -> .
Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5)1.4 TSI 90 kW 2009.07 -> 2013.071.4 TSI 118 kW 2009.07 -> 2013.071.6 75 kW 2009.07 -> 2013.071.6 MultiFuel 75 kW 2010.07 -> 2013.072.0 TSI 147 kW 2009.07 -> 2013.071.6 TDI 66 kW 2009.12 -> 2013.071.6 TDI 77 kW 2009.07 -> 2013.071.6 TDI 4motion 77 kW 2009.07 -> 2013.072.0 TDI 100 kW 2009.07 -> 2013.072.0 TDI 103 kW 2009.07 -> 2013.07Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
