Tarcze Klocki FERODO Przód VW POLO 6R 256mm
Opis
Tarcze oraz klocki hamulcowe Ferodo - PrzódKomplet na oś Nr katalogowy: DDF927CSpecyfikacja:średnica [mm]: 256Wysokość [mm]: 36,5Ciężar [kg]: 5,45Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22Minimalna grubość [mm]: 19Ilość otworów: 5średnica otworu centrującego [mm]: 65Moment dokręcenia [Nm]: 120Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: FDB1094Specyfikacja:Grubość [mm]: 19,7Długość [mm]: 146Ciężar [kg]: 1,7Wysokość 1 [mm]: 54,7System hamulcowy: ATENumer WVA: 23130Zastosowanie:Volkswagen POLO (6R1, 6C1)1.0 44 kW 2014.01 -> .1.0 55 kW 2014.01 -> .1.0 TSI 70 kW 2014.11 -> .1.2 44 kW 2009.06 -> .1.2 51 kW 2009.06 -> .1.2 55 kW 2011.08 -> .1.2 TSI 66 kW 2011.05 -> 2014.051.2 TSI 16V 66 kW 2014.02 -> .1.2 TSI 77 kW 2009.11 -> .1.4 BiFuel 60 kW 2010.03 -> 2011.011.4 (6R1) 63 kW 2009.03 -> 2014.051.6 BiFuel 60 kW 2011.01 -> .1.6 66 kW 2014.07 -> .1.6 77 kW 2010.01 -> .1.2 TDI 55 kW 2009.10 -> .1.4 TDI 55 kW 2014.03 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.02 -> .1.4 TDI 77 kW 2014.05 -> .1.6 TDI 55 kW 2009.06 -> .1.6 TDI 66 kW 2009.06 -> .1.6 TDI 77 kW 2009.06 -> .
Volkswagen POLO Van (6R)1.0 44 kW 2014.01 -> .1.0 55 kW 2014.01 -> .1.4 TDI 55 kW 2014.03 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.02 -> .
Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
