Tarcze Klocki FERODO Przód VW JETTA III, IV 280mm
Opis
Tarcze oraz klocki hamulcowe Ferodo - PrzódKomplet na oś Nr katalogowy: DDF1223CSpecyfikacja:średnica [mm]: 280Wysokość [mm]: 49,5Ciężar [kg]: 6,10Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22Minimalna grubość [mm]: 19Ilość otworów: 5średnica otworu centrującego [mm]: 65Moment dokręcenia [Nm]: 120Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: FDB1398Specyfikacja:Grubość [mm]: 19,7Długość [mm]: 146Ciężar [kg]: 1,7Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: 1Wysokość 1 [mm]: 54,7System hamulcowy: ATENumer WVA: 23130Numer WVA: 23131Numer WVA: 23187Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze stykiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen JETTA III (1K2)1.4 TSI 90 kW 2007.05 -> 2010.101.4 TSI 103 kW 2006.07 -> 2010.101.4 TSI 118 kW 2008.07 -> 2010.101.4 TSI 125 kW 2006.07 -> 2010.101.6 75 kW 2005.10 -> 2010.101.6 MultiFuel 75 kW 2008.01 -> 2010.101.6 FSI 85 kW 2005.09 -> 2010.102.0 FSI 110 kW 2005.08 -> 2010.102.0 TFSI 125 kW 2008.07 -> 2010.102.0 TFSI 147 kW 2005.10 -> 2010.102.5 110 kW 2006.01 -> 2010.102.5 125 kW 2008.07 -> 2010.101.6 TDI 66 kW 2009.12 -> 2010.101.6 TDI 77 kW 2009.06 -> 2010.101.9 TDI 77 kW 2005.08 -> 2010.102.0 TDI 100 kW 2005.09 -> 2010.102.0 TDI 103 kW 2005.10 -> 2010.102.0 TDI 16V 103 kW 2005.08 -> 2010.102.0 TDI 125 kW 2006.10 -> 2010.10Volkswagen JETTA IV (162, 163, AV3, AV2)1.2 TSI 77 kW 2010.10 -> .1.4 TSI 90 kW 2011.05 -> .1.4 TSI 92 kW 2014.08 -> .1.4 TSI 110 kW 2011.04 -> 2014.071.4 TSI 110 kW 2014.08 -> .1.6 77 kW 2011.12 -> .1.8 TSI 125 kW 2014.07 -> .2.0 85 kW 2010.06 -> 2017.121.6 TDI 77 kW 2010.04 -> 2014.072.0 TDI 81 kW 2010.10 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.08 -> .
Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
