Rozrusznik Caterpillar Manitou F032110941 HC-CARGO
Opis
Rozrusznik Caterpillar Manitou F032110941 HC-CARGOCałkowicie nowy rozrusznik od liderów automotive HC-Cargo. Nasz rozrusznik to wysokiej jakości produkt wykonaniem i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego rozrusznika w Twoim pojeździe.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość wykonania.
Opis szczegółowyTyp bendiksu Stal, Otwór montazowy 2 11.00, Odleglosc (tyl) 185.00, Prod. info BN, Wodoodporny Nie, Odleglosc 3 90.00, Dlug. bendiksu 24.50, Odleglosc 2 127.00, Napiecie 12, Kolnierz montazowy 89.00, Odleglosc 90.00, Otwór montazowy 3 11.00, Uszczelnienie olejowe Tak, Liczba otworów montazowych 3 (0), Typ przekladni GR, kW 2.5, Odleglosc (przód) 50.00, Liczba zebów 10, B+ M10, Zacisk 50 M4, Typ sprzegla Mokre, Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegara, Regulator ze szczotkotrzymaczem 35, Otwór montazowy 1 11.00, Dlugosc calkowita w 302.00, Liczba otworów montazowych 3 (0)HC - Standardgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CargoOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznych.
Specyfikacja techniczna:Grupa: RozrusznikiInformacje o produkcieTyp bendiksu: StalOtwór montazowy 2: 11.00Odleglosc (tyl): 185.00Prod. info:BNWodoodporny: NieOdleglosc 3: 90.00Dlug. bendiksu: 24.50Odleglosc 2: 127.00Napiecie: 12Kolnierz montazowy: 89.00Odleglosc: 90.00Otwór montazowy 3: 11.00Uszczelnienie olejowe :TakLiczba otworów montazowych: 3 (0)Typ przekladni: GRkW: 2.5Odleglosc (przód): 50.00Liczba zebów: 10B+:M10Zacisk 50:M4Typ sprzegla: MokreKier. obrotu:Zgodnie ze wskazówkami zegaraRegulator ze szczotkotrzymaczem: 35Otwór montazowy 1: 11.00Dlugosc calkowita w: 302.00Liczba otworów montazowych: 3 (0)Zastępuje│Lista częściNumer OE0R4319 CATERPILLAR1121767 CATERPILLAR1420539 CATERPILLAR1430535 CATERPILLAR1430538 CATERPILLAR1430539 CATERPILLAR3E7905 CATERPILLAR6T7007 CATERPILLAR6V0492 CATERPILLAROR4316 CATERPILLAR0R4316 CATERPILLAR6T7001 CATERPILLAR2873K409 PERKINSNumer konkurentaDRS0336 AC DELCODRS3303 AC DELCO20735 AD KÜHNER254495 AD KÜHNERS6071 AUTOSTARTER POLANDS6203 AUTOSTARTER POLANDF042S00062 BOSCHF042000062 BOSCHBSO7258 BOWERSCST40174 CASCO SRL640501103 CV PSH640535103 CV PSHDRS3303 DELCO REMYDRS0336 DELCO REMY0280000960 DENSO1280001060 DENSO1280001061 DENSO1280001062 DENSO2280001350 DENSO2280001351 DENSO2280001420 DENSO2280001421 DENSO2280001422 DENSODSN2113 DENSODSN2115 DENSO672009102 DRI252327 ELSTOCK11040881 EUROTEC103919 FACROM110941 HC-CARGO8EA730276001 HELLA17418 LESTER17380 LESTERLES0135 LUCASLRS01426 LUCAS4258S PIDANSTR6056 UNIPOINT17380N WAI17418N WAI17863N WAISTR30001 WOOD AUTO SUPPLO producencie:HC CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
