Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Delphi Sworzeń Wahacza Tc691 Opel Frontera A B

89,51 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

SWORZEŃ WAHACZAPRZEGUB KULOWY WAHACZAFIRMY DELPHITC 691Strona zabudowy: Oś przedniaDługość [mm]: 135Szerokość [mm]: 111Wysokość [mm]: 103,3Wymiar gwintu: M16x1.5STRONA LEWY = PRAWY DOLNYZASTOSOWANIEMarka Model Typ Pojemność silnika [ccm] Kod silnika Rok produkcjiISUZUTROOPER (UB) 3.1 TD 3059 4JG2 T 1991.08 - 1998.07ISUZUTROOPER (UB) 3.2 3165 6VD1 1991.08 - 1998.07ISUZUTROOPER (UBS) 2.8 TD (UBS55) 2771 4JB1T 1987.10 - 1991.12ISUZUTROOPER (UBS) 2.8 TD (UBS55) 2772 4JB1-TC 1988.10 - 1991.12ISUZUTROOPER samochód terenowy otwarty (UB) 3.1 TD 3059 4JG2 T 1991.08 - 1998.07ISUZUTROOPER samochód terenowy otwarty (UB) 3.2 3165 6VD1 1991.08 - 1998.07ISUZUTROOPER samochód terenowy otwarty (UBS) 2.2 TD (UBS52) 2238 C223T 1984.03 - 1991.12ISUZUTROOPER samochód terenowy otwarty (UBS) 2.3 (UBS16) 2254 4ZD1 1985.11 - 1991.12ISUZUTROOPER samochód terenowy otwarty (UBS) 2.6 i (UBS17) 2559 4ZE1 1987.10 - 1991.12OPELCAMPO (TF_) 2.2 D 4x4 (TFS52) 2238 C223 1991.08 - 1996.09OPELCAMPO (TF_) 2.3 4x4 (TFS16) 2254 4 ZD1 1994.08 - 1996.09OPELCAMPO (TF_) 2.3 4x4 (TFS16) 2255 4 ZD1 1991.08 - 1994.08OPELCAMPO (TF_) 2.5 D 4x4 (TFS54) 2499 4 JA1 1991.08 - 1994.06OPELCAMPO (TF_) 2.5 TD 4x4 (TFS54) 2499 4 JA1T 1994.07 -OPELCAMPO (TF_) 3.1 TD 4x4 (TFS69) 3059 4 JG2T 1992.12 -OPELFRONTERA A (5_MWL4) 2.2 i (54MWL4) 2198 X 22 XE 1995.03 - 1998.10OPELFRONTERA A (5_MWL4) 2.3 TD (5JMWL4) 2260 23 DTR 1992.03 - 1998.10OPELFRONTERA A (5_MWL4) 2.4 i (53MWL4) 2410 C 24 NE 1992.03 - 1998.10OPELFRONTERA A (5_MWL4) 2.5 TDS 2499 25TDS (VM41B) 1996.09 - 1998.10OPELFRONTERA A (5_MWL4) 2.8 TD (5BMWL4) 2771 28 TDI (4JB1T) 1995.03 - 1998.10OPELFRONTERA A Sport (5_SUD2) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2) 1998 X 20 SE, C 20 NE 1992.03 - 1998.10OPELFRONTERA A Sport (5_SUD2) 2.5 TDS 2499 25TDS (VM41B) 1996.09 - 1998.10OPELFRONTERA A Sport (5_SUD2) 2.8 TD (53SUD2) 2771 28 TDI (4JB1T) 1995.03 - 1996.08OPELFRONTERA B (6B_) 2.2 DTI (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76) 2171 X 22 DTH, Y 22 DTH 1998.10 - 2002.09OPELFRONTERA B (6B_) 2.2 DTI 2171 Y 22 DTH 2002.09 -OPELFRONTERA B (6B_) 2.2 i (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76) 2198 Y 22 SE, X 22 SE 1998.10 -OPELFRONTERA B (6B_) 3.2 i (6B1VF, 6B1_6) 3165 6 VD1, Y 32 NE 1998.10 -OPELMONTEREY A (UBS_) 3.1 TD (UBS69_) 3059 4 JG2TC 1991.09 - 1998.07OPELMONTEREY A (UBS_) 3.2 (UBS25_) 3165 6 VD1 1992.06 - 1998.07OPELMONTEREY B 3.0 DTI 2999 4 JX1 1998.07 - 1999.08OPELMONTEREY B 3.5 V6 24V 3494 6 VE1 1998.07 - 1999.08VAUXHALLBRAVA pick-up 2.2 D 4x4 (TFS52) 2238 C223 1988.12 - 1996.09VAUXHALLBRAVA pick-up 2.3 4x4 (TFS16) 2254 23 P 1994.08 - 1996.09VAUXHALLBRAVA pick-up 2.3 4x4 (TFS16) 2255 4 ZD1 1990.06 - 1994.08VAUXHALLBRAVA pick-up 2.5 D 4x4 (TFS54) 2499 4 JA1T 1990.06 - 1994.06VAUXHALLBRAVA pick-up 2.5 TD 4x4 (TFS54) 2499 4 JA1T 1994.07 - 2002.12VAUXHALLFRONTERA Mk I (A) 2.0 1998 C 20 NE, X 20 SE 1995.04 - 1998.08VAUXHALLFRONTERA Mk I (A) 2.2 i 2198 X 22 XE 1995.03 - 1998.10VAUXHALLFRONTERA Mk I (A) 2.3 TD 2260 23 DTR 1991.09 - 1998.06VAUXHALLFRONTERA Mk I (A) 2.4 i 2410 C 24 NE 1992.03 - 1998.10VAUXHALLFRONTERA Mk I (A) 2.5 TDS 2499 25TDS (VM41B) 1991.11 - 1998.06VAUXHALLFRONTERA Mk I (A) 2.8 TD 2771 28 TDI (4JB1T) 1995.01 - 1996.12VAUXHALLFRONTERA Mk I (A) Sport 2.0 i 1998 C 20 NE, X 20 SE 1992.03 - 1998.10VAUXHALLFRONTERA Mk I (A) Sport 2.5 TDS 2499 25TDS (VM41B) 1996.09 - 1998.10VAUXHALLFRONTERA Mk I (A) Sport 2.8 TD 2771 28 TDI (4JB1T) 1995.01 - 1996.12VAUXHALLFRONTERA Mk II (B) 2.2 DTI 2171 X 22 DTH, Y 22 DTH 1998.10 - 2004.09VAUXHALLFRONTERA Mk II (B) 2.2 i 2198 X 22 SE, Y 22 SE 1998.10 - 2004.10VAUXHALLFRONTERA Mk II (B) 3.2 i 3165 6 VD1, Y 32 NE 1998.10 - 2004.10VAUXHALLMONTEREY 3.1 TD 3059 4 JG2TC 1991.09 - 1998.07VAUXHALLMONTEREY 3.2 3165 6 VD1 1992.06 - 1998.07VAUXHALLMONTEREY Mk II 3.0 DTI 2999 4 JX1 1998.07 - 1999.08VAUXHALLMONTEREY Mk II 3.5 V6 24V 3494 6 VE1 1998.07 - 1999.08INNE KODY OE.555 SB-5302555 SB-53O2AYD 92IS01451AYD 92ISO1451AYD 92OP01451AYD 92OPO1451AYD 92VX01451AYD 92VXO1451AYD A03-0222AYD A03-0898AYD AO3-O222AYD AO3-O898BLUE PRINT ADZ98602BLUE PRINT ADZ986O2BORG & BECK BBJ5255CTR CBIS-13DEEZA IS-F118FAI SS2