Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Rozrusznik John Deere Mustang Yanmar F032 114269 HC-CARGO

235,87 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Rozrusznik John Deere Mustang Yanmar F032 114269 HC-CARGOCałkowicie nowy rozrusznik od liderów automotive HC-Cargo. Nasz rozrusznik to wysokiej jakości produkt wykonaniem i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego rozrusznika w Twoim pojeździe.

Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość wykonania.

Opis szczegółowykW 2.0, Napiecie 12, Liczba otworów montazowych 2 (0), Otwór montazowy 2 13.00, Odleglosc (tyl) 200.00, Typ przekladni GR, Odleglosc (przód) 20.00, Dlug. bendiksu 20.00, Liczba zebów 9, B+ M8, Zacisk 50 6.30, Kolnierz montazowy 95.00, Odleglosc 120.00, Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegara, Regulator ze szczotkotrzymaczem 60, Otwór montazowy 1 13.00, B+ Pozycja 45, Liczba otworów montazowych 2 (0), Dlugosc calkowita w 220.00HC - Standardgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CargoOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznych.

Specyfikacja techniczna:Grupa: RozrusznikiInformacje o produkcieDane elektrycznekW 2.0Napiecie 12WymiaryLiczba otworów montazowych 2 (0)Otwór montazowy  213.00Odleglosc (tyl) 200.00Typ przekladni GROdleglosc (przód) 20.00Dlug. bendiksu 20.00Liczba zebów 9B+M8Zacisk 506.30Kolnierz montazowy 95.00Odleglosc 120.00Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegaraRegulator ze szczotkotrzymaczem 60Otwór montazowy 113.00B+ Pozycja 45Dlugosc calkowita w 220.00Zastępuje│Lista częściNumer OE8971287470ISUZUNumer konkurenta254073 AD KÜHNER254072 AD KÜHNERCST20176 CASCO SRL130545092 CV PSH105482 FACROM114269 HC-CARGOS13282 HITACHI Lista czesci19560 LESTER18051N WAIO producencie:HC CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.

Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.