Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcze klocki Textar Tył VOLVO S60 II S80 II pełne

577,70 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe Textar - TyłKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: 92162903Specyfikacja:średnica [mm]: 302Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 11,0Wysokość [mm]: 40,7Wzór otworów/Ilość otworów: 05/06Minimalna grubość [mm]: 9,0średnica otworu [mm]: 108,0średnica otworu centrującego [mm]: 63,6Ciężar [kg]: 5,0Długość opakowania [cm]: 33,5Szerokość opakowania [cm]: 32Wysokość opakowania [cm]: 9,5Techniczny numer informacyjny: 98200 1629 0 1 PROInformacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: 2449602Specyfikacja:Szerokość [mm]: 106,4Wysokość [mm]: 48,8Grubość [mm]: 16,9System hamulcowy: TRWNumer WVA: 24496Długość opakowania [cm]: 12,5Szerokość opakowania [cm]: 8,1Wysokość opakowania [cm]: 8Techniczny numer informacyjny: 24496 169 2 4Zastosowanie:Volvo S60 II (134)1.5 T2 90 kW 2015.10 -> .1.5 T3 112 kW 2015.03 -> .

T3 110 kW 2010.04 -> 2015.122.0 T3 112 kW 2015.03 -> .

T4 132 kW 2010.04 -> 2015.12T4F 132 kW 2011.04 -> 2015.122.0 T4 140 kW 2015.03 -> .2.0 T5 Flexfuel 162 kW 2014.09 -> .

T5 180 kW 2013.09 -> .

T5 AWD 180 kW 2014.07 -> .

T5 225 kW 2013.08 -> .2.0 T 132 kW 2012.05 -> 2015.12T5 157 kW 2013.11 -> 2015.032.0 T 149 kW 2010.04 -> 2011.12T5 177 kW 2010.04 -> 2014.12T5 AWD 187 kW 2015.08 -> .2.5 T5 186 kW 2011.09 -> .2.5 T5 AWD 186 kW 2012.09 -> .

T6 225 kW 2013.09 -> .

T6 AWD 225 kW 2015.09 -> .

T6 AWD 224 kW 2010.04 -> 2015.12T6 AWD 242 kW 2014.04 -> 2015.123.0 T AWD 258 kW 2014.04 -> .

DRIVe / D2 84 kW 2011.01 -> 2015.122.0 D2 88 kW 2015.03 -> .2.0 D3 110 kW 2015.03 -> .

D4 133 kW 2013.09 -> 2015.122.0 D4 140 kW 2015.03 -> .2.0 D5 165 kW 2015.03 -> .

D3 100 kW 2012.05 -> 2015.12D3 120 kW 2010.04 -> 2014.12D4 120 kW 2010.04 -> 2014.122.4 D4 AWD 140 kW 2015.03 -> .

D5 151 kW 2010.04 -> 2011.12D5 AWD 151 kW 2010.04 -> 2011.12D5 158 kW 2011.04 -> 2015.12D5 AWD 158 kW 2011.04 -> 2015.12D5 169 kW 2014.04 -> 2015.12D5 AWD 169 kW 2014.04 -> 2015.12Volvo S80 II (124)T4 132 kW 2010.10 -> .

T4F 132 kW 2011.05 -> .2.0 T5 162 kW 2014.01 -> .

T5 180 kW 2013.09 -> .2.0 Drive- E 180 kW 2014.12 -> .2.0 107 kW 2008.01 -> 2012.092.0 FlexFuel 107 kW 2008.01 -> 2011.122.0 T 149 kW 2010.01 -> .

T5 177 kW 2010.10 -> .2.5 T 183 kW 2012.09 -> .2.5 T 187 kW 2012.01 -> .2.5 T 147 kW 2006.03 -> 2011.122.5 T AWD 147 kW 2006.10 -> 2009.042.5 T FlexFuel 147 kW 2008.05 -> 2011.122.5 T 170 kW 2010.01 -> 2012.122.5 T FlexFuel 170 kW 2010.01 -> 2011.12T6 AWD 210 kW 2007.01 -> 2010.12T6 AWD 224 kW 2010.10 -> 2016.123.2 168 kW 2008.09 -> 2009.123.2 171 kW 2010.09 -> 2011.123.2 175 kW 2006.03 -> .3.2 AWD 175 kW 2007.01 -> 2010.123.2 179 kW 2010.01 -> .3.2 AWD 179 kW 2010.01 -> 2012.124.4 V8 AWD 232 kW 2006.03 -> 2012.031.6 D DRIVe 80 kW 2010.01 -> 2011.121.6 DRIVe 84 kW 2011.06 -> .

D4 133 kW 2013.09 -> .

D3 100 kW 2012.05 -> .

D3 / D4 120 kW 2010.01 -> .2.0 TDi 100 kW 2008.02 -> 2011.032.4 D 120 kW 2006.03 -> .2.4 D 129 kW 2010.01 -> 2011.03D5 136 kW 2006.03 -> .

D5 AWD 136 kW 2007.01 -> .

D5 151 kW 2010.01 -> .

D5 AWD 151 kW 2010.01 -> .

D5 158 kW 2011.06 -> .

D5 AWD 158 kW 2011.06 -> .

Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.