Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Uszczelka Pokrywy Zaworów A3 8p Bkc Bls Bxe 1.9tdi

47,48 zł
Dostawa od 12,69 zł
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Fabrycznie nowa uszczelka pokrywy zaworów renomowanej firmy FEBI do silników 1.9TDINumer katalogowy:038 103 483D / 038103483D / 038103483 DUWAGA!

W PODANYCH PONIŻEJ MODELACH SAMOCHODÓW MONTOWANO TRZY RODZAJE USZCZELEKNIE JESTEŚ PEWIEN, WYŚLIJ VIN POJAZDUZastosowanie:AUDI, A3 (8L1):1.9 TDI quattro, ASZ, 96, 130, 1896, 2000.08 - 2003.051.9 TDI, ASZ, 96, 130, 1896, 2000.08 - 2003.051.9 TDI, ATD, AXR, 74, 100, 1896, 2000.10 - 2003.05AUDI, A3 (8P1):1.9 TDI, BKC, BLS, BXE, 77, 105, 1896, 2003.05 - 2010.05AUDI, A3 Sportback (8PA):1.9 TDI, BKC, BLS, BXE, 77, 105, 1896, 2004.09 - 2010.05AUDI, A4 B6 (8E2):1.9 TDI, AVF, AWX, 96, 130, 1896, 2000.11 - 2004.121.9 TDI, AVB, 74, 101, 1896, 2001.05 - 2004.121.9 TDI quattro, AVF, 96, 130, 1896, 2001.11 - 2004.121.9 TDI, BKE, 85, 116, 1896, 2004.06 - 2004.12AUDI, A4 B6 Avant (8E5):1.9 TDI, AVF, AWX, 96, 130, 1896, 2001.09 - 2004.121.9 TDI, AVB, 74, 101, 1896, 2001.11 - 2004.121.9 TDI quattro, AVF, 96, 130, 1896, 2001.11 - 2004.121.9 TDI, BKE, 85, 116, 1896, 2004.06 - 2004.12AUDI, A4 B7 (8EC):1.9 TDI, BKE, BRB, 85, 116, 1896, 2004.11 - 2008.062.0 TDI, BPW, 103, 140, 1968, 2004.11 - 2008.062.0 TDI quattro, BPW, 103, 140, 1968, 2006.01 - 2008.06AUDI, A4 B7 Avant (8ED):1.9 TDI, BKE, BRB, 85, 116, 1896, 2004.11 - 2008.062.0 TDI, BPW, 103, 140, 1968, 2004.11 - 2008.062.0 TDI quattro, BPW, 103, 140, 1968, 2006.01 - 2008.06AUDI, A4 B7 kabriolet (8HE):2.0 TDI, BRC, 100, 136, 1968, 2006.01 - 2009.032.0 TDI, BPW, 103, 140, 1968, 2006.01 - 2009.03AUDI, A6 C5 (4B2):1.9 TDI, AVF, AWX, 96, 130, 1896, 2001.08 - 2005.01AUDI, A6 C5 Avant (4B5):1.9 TDI, AVF, AWX, 96, 130, 1896, 2001.08 - 2005.01FORD, GALAXY I (WGR):1.9 TDI, AHU, 1Z, ANU, 66, 90, 1896, 1995.03 - 2006.051.9 TDI, AUY, 85, 115, 1896, 2000.04 - 2006.051.9 TDI, ASZ, 96, 130, 1896, 2003.02 - 2006.051.9 TDI, BTB, 110, 150, 1896, 2005.05 - 2006.05FORD, GALAXY MK I VAN (WGR):1.9 TDi, AHU, ANU, 66, 90, 1896, 1996.09 - 2006.031.9 TDi, AUY, 85, 116, 1896, 2000.05 - 2006.03SEAT, ALHAMBRA (7V8, 7V9):1.9 TDI, 1Z, AHU, ANU, 66, 90, 1896, 1996.04 - 2010.031.9 TDI 4motion, AUY, BVK, 85, 115, 1896, 2000.06 - 2010.031.9 TDI, AUY, BVK, 85, 115, 1896, 2000.06 - 2010.031.9 TDI, ASZ, 96, 131, 1896, 2002.11 - 2008.111.9 TDI, BTB, 110, 150, 1896, 2005.05 - 2007.05SEAT, ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9):TDI, 1Z, AHU, ANU, 66, 90, 1896, 1996.03 - 2010.03TDI, AUY, BVK, 85, 116, 1896, 2000.06 - 2010.031.9 TDI 4motion, AUY, BVK, 85, 116, 1896, 2002.06 - 2008.051.9 TDI, ASZ, 96, 131, 1896, 2002.11 - 2008.11SEAT, ALTEA (5P1):1.9 TDI, BKC, BJB, BLS, BXE, 77, 105, 1896, 2004.04 -1.9 TDI, BXF, 66, 90, 1896, 2009.08 -SEAT, ALTEA XL (5P5, 5P8):1.9 TDI, BKC, BLS, BXE, 77, 105, 1896, 2006.10 - 2010.121.9 TDI, BXF, 66, 90, 1896, 2009.08 - 2010.12SEAT, CORDOBA (6L2):1.9 TDI, ATD, AXR, BMT, 74, 100, 1896, 2002.09 - 2009.111.9 TDI, ASZ, BLT, 96, 131, 1896, 2002.10 - 2009.11SEAT, IBIZA III (6L1):1.9 TDI, ASZ, BLT, 96, 131, 1896, 2002.02 - 2009.111.9 TDI, ATD, AXR, BMT, 74, 100, 1896, 2002.02 - 2009.111.9 TDI Joya Racer, ASZ, 112, 152, 1896, 2003.07 - 2004.061.9 TDI Cupra R, BPX, BUK, 118, 160, 1896, 2004.03 - 2008.02SEAT, LEON (1M1):1.9 TDI, ARL, 110, 150, 1896, 2000.09 - 2006.061.9 TDI Syncro, ARL, 110, 150, 1896, 2002.05 - 2006.061.9 TDI, ASZ, 96, 130, 1896, 2003.05 - 2006.061.9 TDI, AXR, 74, 100, 1896, 2005.10 - 2006.06SEAT, LEON (1P1):1.9 TDI, BKC, BLS, BXE, 77, 105, 1896, 2005.07 - 2010.121.9 TDI, BXF, 66, 90, 1896, 2007.06 - 2010.12SEAT, TOLEDO II (1M2):1.9 TDI, ARL, 110, 150, 1896, 2000.10 - 2004.071.9 TDI 4Drive, ARL, 110, 150, 1896, 2000.10 - 2005.101.9 TDI, ASZ, 96, 130, 1896, 2003.05 - 2006.051.9 TDI, AXR, 74, 101, 1896, 2005.08 - 2006.05SEAT, TOLEDO III (5P2):1.9 TDI, BKC, BJB, BLS, BXE, 77, 105, 1896, 2004.10 - 2009.05SKODA, FABIA I (6Y2):1.9 TDI, ATD, AXR, 74, 100, 1896, 2000.01 - 2008.031.9 TDI RS, ASZ, BLT, 96, 130, 1896, 2003.06