Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcze Klocki TRW Przód - VW FOX POLO 6R 256mm

336,95 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe TRW - PrzódKomplet na oś Nr katalogowy: DF2803Specyfikacja:średnica [mm]: 256Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22Minimalna grubość [mm]: 19średnica otworu centrującego [mm]: 65Wysokość [mm]: 37Ilość otworów: 5Wymiar gwintu: 16średnica otworu [mm]: 100Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyPowierzchnia: lakierowanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: GDB1984Specyfikacja:System hamulcowy: ATEDługość [mm]: 146Wysokość [mm]: 54,7Grubość [mm]: 19,8Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: nie przygotowany dla wskaźnika zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen FOX (5Z1, 5Z3)1.0 54 kW 2008.04 -> .1.2 40 kW 2005.04 -> .1.2 44 kW 2010.09 -> .1.4 55 kW 2005.04 -> .1.6 Total Flex 74 kW 2003.10 -> .1.4 TDI 51 kW 2005.04 -> .1.9 D 47 kW 2007.12 -> .

Volkswagen POLO (6R1, 6C1)1.0 44 kW 2014.01 -> .1.0 55 kW 2014.01 -> .1.0 TSI 70 kW 2014.11 -> .1.0 TSI 81 kW 2014.11 -> .1.2 44 kW 2009.06 -> .1.2 51 kW 2009.06 -> .1.2 TSI 66 kW 2011.05 -> 2014.051.2 TSI 16V 66 kW 2014.02 -> .1.2 TSI 77 kW 2009.11 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.01 -> .1.4 BiFuel 60 kW 2010.03 -> 2011.011.4 (6R1) 63 kW 2009.03 -> 2014.051.4 TSI 103 kW 2012.10 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.05 -> .1.6 BiFuel 60 kW 2011.01 -> .1.6 66 kW 2014.07 -> .1.6 77 kW 2010.01 -> .1.6 81 kW 2014.07 -> .1.8 GTI 141 kW 2014.11 -> .1.2 TDI 55 kW 2009.10 -> .1.4 TDI 55 kW 2014.03 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.02 -> .1.4 TDI 77 kW 2014.05 -> .1.6 TDI 55 kW 2009.06 -> .1.6 TDI 66 kW 2009.06 -> .1.6 TDI 77 kW 2009.06 -> .

Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.