Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Klocki TEXTAR Przód - VW NEW BEETLE POLO 9N

109,51 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Klocki hamulcowe Textar - PrzódKomplet na ośKlocki hamulcoweNr katalogowy: 2313101Specyfikacja:Szerokość [mm]: 146Wysokość [mm]: 54,7Grubość [mm]: 19,7Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: 1System hamulcowy: TevesNumer WVA: 23131Długość opakowania [cm]: 17Szerokość opakowania [cm]: 12Wysokość opakowania [cm]: 8,3Techniczny numer informacyjny: 23131 197 0 5Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze zintegrowanym czujnikiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen GOLF PLUS (5M1, 521)1.0 48 kW 2005.08 -> 2013.121.0 53 kW 2005.10 -> 2013.121.2 TSI 63 kW 2010.05 -> 2013.121.2 TSI 77 kW 2009.11 -> 2013.121.4 16V 55 kW 2005.01 -> 2006.111.4 16V 59 kW 2006.05 -> 2013.121.4 FSI 66 kW 2005.07 -> 2006.111.6 75 kW 2005.05 -> 2013.121.6 MultiFuel 75 kW 2007.11 -> 2013.121.6 BiFuel 75 kW 2009.05 -> 2013.121.6 TDI 66 kW 2009.02 -> 2013.121.9 TDI 66 kW 2005.05 -> 2008.122.0 TDI 81 kW 2009.01 -> 2013.122.0 TDI 96 kW 2005.05 -> 2007.05Volkswagen JETTA III (1K2)1.6 75 kW 2005.10 -> 2010.101.6 MultiFuel 75 kW 2008.01 -> 2010.101.6 FSI 85 kW 2005.09 -> 2010.102.0 TFSI 125 kW 2008.07 -> 2010.102.5 110 kW 2006.01 -> 2010.102.8 VR6 128 kW 2009.10 -> 2010.101.6 TDI 66 kW 2009.12 -> 2010.101.6 TDI 77 kW 2009.06 -> 2010.101.9 TDI 74 kW 2005.08 -> 2010.101.9 TDI 77 kW 2005.08 -> 2010.102.0 TDI 81 kW 2010.01 -> 2010.102.0 TDI 100 kW 2005.09 -> 2010.10Volkswagen JETTA IV (162, 163)1.2 TSI 77 kW 2010.10 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2014.08 -> .1.4 TSI 92 kW 2014.08 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.08 -> .1.6 63 kW 2013.03 -> .1.6 77 kW 2011.12 -> .1.6 81 kW 2015.09 -> .1.8 TSI 125 kW 2014.07 -> .2.0 85 kW 2010.06 -> .2.0 Total Flex 85 kW 2010.10 -> .2.0 Flex 88 kW 2010.10 -> .1.6 TDI 77 kW 2010.04 -> 2014.072.0 TDI 81 kW 2010.10 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.08 -> .

Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.