Klocki FERODO DS Performance Tył PEUGEOT 307, 308
Opis
Klocki hamulcowe Ferodo DS Performance - TyłKomplet na oś Nr katalogowy: FDS1083Specyfikacja:Grubość [mm]: 17Długość [mm]: 87Szerokość [mm]: 53System hamulcowy: TRWZastosowanie:Peugeot 307 (3A/C)1.4 55 kW 2000.08 -> .1.4 16V 65 kW 2003.11 -> .1.6 16V 80 kW 2000.08 -> 2007.111.6 BioFlex 80 kW 2007.09 -> .1.6 81 kW 2006.07 -> .1.6 Flex 83 kW 2006.07 -> .1.6 85 kW 2005.08 -> 2009.122.0 16V 100 kW 2000.08 -> .2.0 16V 103 kW 2005.03 -> .2.0 105 kW 2008.08 -> .2.0 Flex 111 kW 2008.08 -> .2.0 16V 130 kW 2005.06 -> .1.4 HDi 50 kW 2001.10 -> .1.6 HDi 66 kW 2005.04 -> .1.6 HDi 110 80 kW 2004.02 -> .2.0 HDi 90 66 kW 2000.08 -> .2.0 HDi 110 79 kW 2000.08 -> .2.0 HDi 135 100 kW 2003.10 -> .
Peugeot 307 Break (3E)1.4 55 kW 2002.04 -> 2003.091.4 16V 65 kW 2003.11 -> 2007.071.6 16V 80 kW 2002.03 -> 2008.041.6 BioFlex 80 kW 2007.09 -> 2008.042.0 100 kW 2002.03 -> 2005.062.0 16V 103 kW 2005.03 -> 2008.042.0 16V 130 kW 2005.06 -> 2008.041.4 HDi 50 kW 2002.03 -> 2005.061.6 HDi 66 kW 2005.04 -> 2008.041.6 HDi 110 80 kW 2004.02 -> 2008.042.0 HDI 90 66 kW 2002.03 -> 2008.042.0 HDI 110 79 kW 2002.03 -> 2009.122.0 HDi 135 100 kW 2004.02 -> 2008.04Peugeot 307 CC (3B)1.6 16V 80 kW 2005.02 -> .2.0 16V 100 kW 2003.10 -> .2.0 16V 103 kW 2005.03 -> .2.0 16V 105 kW 2005.10 -> 2012.032.0 Flex 109 kW 2005.01 -> .2.0 16V 130 kW 2003.10 -> .2.0 16V 132 kW 2005.04 -> 2009.062.0 HDi 135 100 kW 2005.06 -> .
Peugeot 307 SW (3H)1.4 55 kW 2002.04 -> 2003.091.4 16V 65 kW 2003.11 -> 2007.071.6 16V 80 kW 2002.03 -> 2008.041.6 BioFlex 80 kW 2007.09 -> 2008.042.0 16V 100 kW 2002.03 -> .2.0 16V 103 kW 2005.03 -> .2.0 16V 105 kW 2005.10 -> 2009.122.0 Flex 109 kW 2004.07 -> 2008.041.4 HDi 70 50 kW 2002.03 -> 2005.061.4 HDi 51 kW 2002.04 -> 2005.061.6 HDI 90 66 kW 2006.12 -> 2008.041.6 HDI 110 80 kW 2004.02 -> .2.0 HDI 90 66 kW 2002.03 -> .2.0 HDI 110 79 kW 2002.03 -> 2009.122.0 HDi 135 100 kW 2004.02 -> .
Peugeot 308 (4A_, 4C_)1.4 16V 70 kW 2007.09 -> .1.4 16V 72 kW 2009.12 -> .1.6 BioFlex 80 kW 2008.04 -> .1.6 16V 88 kW 2007.09 -> .1.6 16V 103 kW 2007.09 -> .1.6 16V 110 kW 2007.09 -> .1.6 16V 115 kW 2009.10 -> .1.6 120 kW 2012.01 -> .1.6 16V 128 kW 2008.03 -> .2.0 Bioflex 103 kW 2008.01 -> 2012.011.6 HDi 66 kW 2007.09 -> .1.6 HDi 68 kW 2009.11 -> .1.6 HDi 80 kW 2007.09 -> .1.6 HDi 82 kW 2009.12 -> .1.6 HDi 84 kW 2013.03 -> .2.0 HDi 100 kW 2007.09 -> .2.0 HDi 103 kW 2010.07 -> .2.0 HDi 110 kW 2011.10 -> .2.0 HDi 120 kW 2012.04 -> .
Peugeot 308 CC (4B_)1.6 16V 88 kW 2009.06 -> .1.6 16V 103 kW 2009.06 -> .1.6 16V 110 kW 2009.06 -> .1.6 16V 115 kW 2009.06 -> .2.0 CVVT 103 kW 2009.07 -> 2014.111.6 HDi 82 kW 2009.06 -> .1.6 HDi 84 kW 2013.03 -> .2.0 HDi 100 kW 2009.04 -> .2.0 HDi 103 kW 2009.04 -> .2.0 HDi 120 kW 2009.06 -> .
Peugeot 308 II2.0 BlueHDi 150 110 kW 2013.11 -> .
Peugeot 308 SW (4E_, 4H_)1.4 16V 70 kW 2007.09 -> .1.4 16V 72 kW 2009.12 -> .1.6 Bioflex 82 kW 2009.03 -> .1.6 16V 88 kW 2007.09 -> .1.6 16V 103 kW 2007.09 -> .1.6 16V 110 kW 2007.09 -> .1.6 16V 115 kW 2009.10 -> .1.6 16V 128 kW 2008.03 -> .2.0 Bioflex 103 kW 2008.01 -> .1.6 HDi 66 kW 2007.09 -> .1.6 HDi 68 kW 2009.11 -> .1.6 HDi 80 kW 2007.09 -> .1.6 HDi 82 kW 2009.12 -> .1.6 HDi 84 kW 2013.03 -> .2.0 HDi 100 kW 2007.09 -> .2.0 HDi 103 kW 2007.09 -> .2.0 HDi 110 kW 2011.04 -> .2.0 HDi 120 kW 2009.06 -> .
Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to za
