Rozrusznik BMW F032 116415 HC-CARGO
Opis
Rozrusznik BMW F032 116415 HC-CARGOCałkowicie nowy rozrusznik od liderów automotive HC-Cargo. Nasz rozrusznik to wysokiej jakości produkt wykonaniem i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego rozrusznika w Twoim pojeździe.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość wykonania.
Opis szczegółowykW 1.75, Napiecie 12, Liczba otworów montazowych 3 (0), Otwór montazowy 2 9.00, Odleglosc (tyl) 180.00, Typ przekladni GR, Odleglosc (przód) 41.00, Dlug. bendiksu 5.00, Liczba zebów 12, Odleglosc 2 51.50, B+ M8, Zacisk 50 Z, Kolnierz montazowy 66.00, Odleglosc 12.50, Otwór montazowy 3 9.00, Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegara, Regulator ze szczotkotrzymaczem 20, Otwór montazowy 1 9.00, B+ Pozycja 5, Liczba otworów montazowych 3 (0), Dlugosc calkowita w 221.00HC - Standardgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CargoOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznych.
Specyfikacja techniczna:Grupa: RozrusznikiInformacje o produkcieDane elektrycznekW 1.75Napiecie 12WymiaryLiczba otworów montazowych 3 (0)Otwór montazowy 29.00Odleglosc (tyl) 180.00Typ przekladni GROdleglosc (przód) 41.00Dlug. bendiksu 5.00Liczba zebów 12Odleglosc 251.50B+M8Zacisk 50ZKolnierz montazowy 66.00Odleglosc 12.50Otwór montazowy 39.00Kier. obrotuZgodnie ze wskazówkami zegaraRegulator ze szczotkotrzymaczem 20Otwór montazowy 19.00B+ Pozycja 5Dlugosc calkowita w 221.00Zastępuje│Lista częściNumer OE12418583451 BMW12418583673 BMWNumer konkurentaS0700S AUTOSTARTER POLAND0001179002 BOSCH Lista czesci0001179003 BOSCHLista czesci0986025510 BOSCH0986025513 BOSCH0986026570 BOSCH1986S01266 BOSCHCST10599 CASCO SRL210564123 CV PSH315069112 DRI255190 ELSTOCK11090366 EUROTEC116415 HC-CARGO8EA011612701 HELLAO producencie:HC CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
