Tarcze Klocki TEXTAR Tył AUDI A4 B8 300mm
Opis
Tarcze oraz klocki hamulcowe Textar - TyłKomplet na oś Nr katalogowy: 92160103Specyfikacja:średnica [mm]: 300Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 12,0Wysokość [mm]: 36,2Wzór otworów/Ilość otworów: 05/06Minimalna grubość [mm]: 10,0średnica otworu [mm]: 112,0średnica otworu centrującego [mm]: 68,0Informacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyPowierzchnia: pokrytyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: 2460602Specyfikacja:Szerokość [mm]: 116,6Wysokość [mm]: 58,5Grubość [mm]: 17,5System hamulcowy: LucasInformacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: nie przygotowany dla wskaźnika zużyciaArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowegoArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z dodatkamiStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Audi A4 (8K2, B8)1.8 T 110 kW 2008.07 -> 2010.051.8 TFSI 88 kW 2008.01 -> 2015.121.8 TFSI 118 kW 2007.11 -> 2012.031.8 TFSI quattro 118 kW 2008.09 -> 2012.031.8 TFSI 125 kW 2011.11 -> 2015.121.8 TFSI quattro 125 kW 2011.11 -> 2015.122.0 TFSI 132 kW 2008.06 -> 2015.122.0 TFSI quattro 132 kW 2009.11 -> 2012.032.0 TFSI flexible fuel 132 kW 2009.11 -> 2015.122.0 TFSI flexible fuel quattro 132 kW 2009.11 -> 2015.122.0 TFSI 155 kW 2008.06 -> 2013.052.0 TFSI quattro 155 kW 2008.06 -> 2015.122.0 TFSI Flexfuel quattro 155 kW 2012.09 -> 2013.122.0 TFSI 162 kW 2013.05 -> 2015.122.0 TFSI quattro 162 kW 2013.05 -> 2015.122.0 TFSI Flexfuel quattro 162 kW 2013.05 -> 2015.122.0 TFSI 165 kW 2013.05 -> 2015.122.0 TFSI quattro 165 kW 2013.05 -> 2015.123.2 FSI quattro 190 kW 2008.09 -> 2010.123.2 FSI 195 kW 2008.09 -> 2012.033.2 FSI quattro 195 kW 2007.11 -> 2012.032.0 TDI 88 kW 2008.06 -> 2015.122.0 TDI 100 kW 2007.11 -> 2015.122.0 TDI 16V 103 kW 2008.07 -> .2.0 TDI 105 kW 2007.11 -> 2015.122.0 TDI quattro 105 kW 2008.11 -> 2015.122.0 TDI 110 kW 2013.05 -> 2015.122.0 TDI quattro 110 kW 2013.05 -> 2015.122.0 TDI 120 kW 2008.08 -> 2015.122.0 TDI 125 kW 2008.01 -> 2012.032.0 TDI quattro 125 kW 2008.01 -> 2012.032.0 TDI 130 kW 2011.11 -> 2015.122.0 TDI quattro 130 kW 2011.11 -> 2015.122.0 TDI 140 kW 2013.09 -> 2015.122.0 TDI quattro 140 kW 2013.09 -> 2015.122.7 TDI 120 kW 2007.11 -> 2012.032.7 TDI 140 kW 2007.11 -> 2012.033.0 TDI 150 kW 2011.11 -> 2015.123.0 TDI quattro 155 kW 2008.06 -> 2010.053.0 TDI quattro 171 kW 2009.04 -> .3.0 TDI quattro 176 kW 2007.11 -> 2012.033.0 TDI quattro 180 kW 2011.11 -> 2015.12Audi A4 Avant (8K5, B8)1.8 TFSI 88 kW 2008.04 -> 2015.121.8 TFSI 118 kW 2007.11 -> 2012.031.8 TFSI quattro 118 kW 2008.09 -> 2012.031.8 TFSI 125 kW 2011.11 -> 2015.121.8 TFSI quattro 125 kW 2011.11 -> 2015.122.0 TFSI 132 kW 2008.06 -> 2015.122.0 TFSI flexible fuel 132 kW 2009.11 -> 2015.122.0 TFSI flexible fuel quattro 132 kW 2009.11 -> 2015.122.0 TFSI 155 kW 2008.06 -> 2013.052.0 TFSI quattro 155 kW 2008.06 -> 2015.122.0 TFSI 165 kW 2013.05 -> 2015.122.0 TFSI quattro 165 kW 2013.05 -> 2015.123.2 FSI 195 kW 2008.09 -> 2012.033.2 FSI quattro 195 kW 2008.04 -> 2012.032.0 TDI 88 kW 2008.06 -> 2015.122.0 TDI 100 kW 2008.04 -> 2015.122.0 TDI 16V 103 kW 2008.07 -> .2.0 TDI 105 kW 2008.04 -> 2015.122.0 TDI quattro 105 kW 2008.04 -> 2015.122.0 TDI 110 kW 2013.05 -> 2015.122.0 TDI quattro 110 kW 2013.05 -> 2015.122.0 TDI 120 kW 2008.08 -> 2015.122.0 TDI 125 kW 2008.04 -> 2012.032.0 TDI quattro 125 kW 2008.08 -> 2012.032.0 TDI 130 kW 2011.11 -> 2015.122.0 TDI quattro 130 kW 2011.11 -> 2015.122.0 TDI 140 kW 2013.09 -> 2015.122.0 TDI quattro 140 kW 2013.09 -> 2015.122.7 TDI 120 kW 2008.06 -> 2012.032.7 TDI 140 kW 2008.04 -> 2012.033.0 TDI 150 kW 2011.11 -> 2015.123.0 TDI quattro 155 kW 2008.06 -> 2010.053.0 TDI 171 kW 2009.04 -> 2015.12
