Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Alternator KOMATSU F032 110562 HC-CARGO

545,59 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Alternator KOMATSU F032 110562 HC-CARGOCałkowicie nowy alternator od liderów automotive HC-Cargo. Nasz alternator to wysokiej jakości produkt wykonaniem i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego alternatora w Twoim pojeździe.

Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość wykonania.

Opis szczegółowyNapiecie 28, A 25, Kola pasowe P, Rozmiar Otwór wspornika 1 14.00, Sredn. kola pasowego 101.00, Prod. info BN, Otwór obudowyrozmiar tylnej 14.40, D+ rozmiar M5, D+ Position 52, Szerokosc lapy 12.00, Odleglosc kola pasowego 62.50, Stosowany w Komatsu, B+ M5, Promien 2 86.50, Odleglosc od glowicy 73.50, Promien 85.50, Kier. obrotu CW, Otwór wspornika regulacji paska 1 M12, Rowki kola pasowego 1, Typ regulatora IR, B+ Pozycja 45, Wspornik regulacji paska 5, Dlugosc calkowita w 210.00HC - Standardgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CargoOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznych.

Specyfikacja techniczna:Grupa: AlternatoryInformacje o produkcieDane elektryczneNapiecie 28A 25KatalogProd. info   BNStosowany w KomatsuWymiaryKola pasowe PRozmiar Otwór wspornika 114.00Sredn. kola pasowego 101.00Otwór obudowyrozmiar tylnej 14.40D+ rozmiar M5D+ Position 52Szerokosc lapy 12.00Odleglosc kola pasowego 62.50B+M5Promien 286.50Odleglosc od glowicy 73.50Promien   85.50Kier. obrotu CWOtwór wspornika regulacji paska 1 M12Rowki kola pasowego 1Typ regulatora  IRB+ Pozycja 45Wspornik regulacji paska 5Dlugosc calkowita w   210.00Zastępuje│Lista częściNumer OE6008215580 KOMATSU6008216110 KOMATSU6008216120 KOMATSU6008216130 KOMATSU6008216140 KOMATSU6008216160 KOMATSUNumer konkurenta40789 RI AD KÜHNERA9026 AUTOSTARTER POLANDA9027 AUTOSTARTER POLANDF042A09005 BOSCHF042309001 BOSCHF042309005 BOSCHF042A09002 BOSCHF042309002 BOSCHCAL50600 CASCO SRL946001025 CV PSH543113254 DRI543125254 DRI119184 FACROM119185 FACROM119366 FACROM110562 HC-CARGO8EL730123001 HELLA12251 LESTER12260 LESTER0330002860 NIKKO0330003070 NIKKO0330005280 NIKKO0330005860 NIKKO0330005870 NIKKO0330006511 NIKKO5419 SPIDANALT7151A UNIPOINT12251N1G WAI12260N WAIALT29000 WOOD AUTO SUPPLALT7151A WOOD AUTO SUPPLALT7151D WOOD AUTO SUPPLO producencie:HC CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.

Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.