Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Zawór Egr Skoda Octavia Roomster Vw Golf Iv V

61,36 zł
Dostawa od 12,69 zł
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

ZAWÓR EGR SKODA OCTAVIA ROOMSTER VW GOLF IV VRodzaj zaworu: zawór hermetycznyTryb pracy: pneumatycznyArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z uszczelnieniemOdpowiednik PIERBURG 7.24809.16.0Kody OE :AUDI: 038 131 501 AFAUDI: 038 131 501 ANAUDI: 038 131 501 SBorgWarner (Wahler): 7496DBUGIAD: 54021BUGIAD: BGR13003CHRYSLER: 68001558AACHRYSLER: 68001558ABDELPHI: EG10421-12B1ERA: 555060FEBI BILSTEIN: 39713HELLA: 6NU 010 171-301HOFFER: 7518051IPD: 45-8091LUCAS ELECTRICAL: FDR160MAGNETI MARELLI: 359000603920MAGNETI MARELLI: 571822112045MEAT & DORIA: 88051METZGER: 0892140MITSUBISHI: MN980163MITSUBISHI: MN980265MITSUBISHI: MN980325QUINTON HAZELL: XEGR25S.

I.

D.

A.

T: 83.4617S.

I.

D.

A.

T: 83.617SEAT: 038 131 501 ANSKODA: 038 131 501 ANSMPE: 14953SMPE: EGR090SMPE: ERV026SWAG: 30 93 9713TRUCKTEC AUTOMOTIVE: 07.16.007VEMO: V10-63-0011VEMO: V10-63-9011VW: 038 129 637 DVW: 038 131 501 AFVW: 038 131 501 ANVW: 038 131 501 SSzczegółowe zastosowanie :Marka, Model:Typ, Pojemność silnika [ccm], Rok produkcjiAUDI, A3 (8L1):1.9 TDI, 1896, 2000.10 - 2003.05AUDI, A3 (8P1):1.9 TDI, 1896, 2003.05 - 2010.052.0 TDI quattro, 1968, 2003.05 - 2008.062.0 TDI, 1968, 2003.05 - 2012.082.0 TDI 16V, 1968, 2003.05 - 2012.082.0 TDI 16V quattro, 1968, 2004.08 - 2012.08AUDI, A3 Sportback (8PA):1.9 TDI, 1896, 2004.09 - 2010.052.0 TDI 16V, 1968, 2004.09 - 2013.032.0 TDI, 1968, 2004.09 - 2013.032.0 TDI 16V quattro, 1968, 2005.11 - 2013.03CHRYSLER, SEBRING (JS):2.0 CRD, 1968, 2007.07 - 2010.12CHRYSLER, SEBRING kabriolet (JS):2.0 CRD, 1968, 2007.07 - 2010.12DODGE, AVENGER:2.0 CRD, 1968, 2007.06 - 2011.12DODGE, CALIBER:2.0 CRD, 1968, 2006.06 -, 1968, 2006.06 - 2011.11JEEP, COMPASS (MK49):2.0 CRD, 1968, 2006.08 -, 1968, 2007.02 -JEEP, PATRIOT (MK74):2.0 CRD 4x4, 1968, 2007.02 - 2017.122.0 CRD, 1968, 2007.02 - 2017.12, 1968, 2007.02 - 2017.12MITSUBISHI, GRANDIS (NA_W):2.0 DI-D (NA8W), 1968, 2005.09 - 2010.032.0 DI-D (NA8W), 1968, 2007.02 - 2010.03MITSUBISHI, LANCER VIII (CY_A, CZ_A):2.0 DI-D, 1968, 2008.01 -MITSUBISHI, LANCER VIII Sportback (CX_A):2.0 DI-D, 1968, 2008.06 -MITSUBISHI, OUTLANDER II (CW_W):2.0 DI-D, 1968, 2007.02 - 2012.11SEAT, ALTEA (5P1):1.9 TDI, 1896, 2004.04 -1.9 TDI, 1896, 2009.08 -2.0 TDI 16V, 1968, 2004.03 -2.0 TDI, 1968, 2004.03 - 2009.05SEAT, ALTEA XL (5P5, 5P8):1.9 TDI, 1896, 2006.10 -1.9 TDI, 1896, 2009.08 -2.0 TDI 16V, 1968, 2006.10 -2.0 TDI, 1968, 2006.11 - 2009.03SEAT, CORDOBA (6L2):1.9 TDI, 1896, 2002.09 - 2009.111.9 TDI, 1896, 2002.10 - 2009.11SEAT, IBIZA III (6L1):1.9 TDI, 1896, 2002.02 - 2009.11SEAT, LEON (1M1):1.9 TDI, 1896, 2005.10 - 2006.06SEAT, LEON (1P1):1.9 TDI, 1896, 2005.07 - 2010.121.9 TDI, 1896, 2007.06 - 2010.122.0 TDI, 1968, 2005.07 - 2010.052.0 TDI 16V, 1968, 2005.07 - 2012.12SEAT, TOLEDO II (1M2):1.9 TDI, 1896, 2005.08 - 2006.05SEAT, TOLEDO III (5P2):1.9 TDI, 1896, 2004.10 - 2009.052.0 TDI 16V, 1968, 2004.04 - 2009.052.0 TDI, 1968, 2004.09 - 2009.05SKODA, FABIA I (6Y2):1.9 TDI, 1896, 2000.01 - 2008.031.9 TDI RS, 1896, 2003.06 - 2008.03SKODA, FABIA I Combi (6Y5):1.9 TDI, 1896, 2000.04 - 2007.12SKODA, FABIA I Praktik (6Y5):, 1896, 2000.01 - 2007.12SKODA, FABIA I sedan (6Y3):1.9 TDI, 1896, 2000.01 - 2007.12SKODA, FABIA II (542):1.9 TDI, 1896, 2007.04 - 2010.03SKODA, FABIA II Comb