Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Koło pasowe z wolnobiegiem 332299 HC-CARGO

114,70 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Koło pasowe alternatora 332299Nowe koło pasowe alternatora 332299 to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego koła w Twoim alternatorze.

Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.

Opis szczegółowyPomiar 1 rowka 7.20, Odleglosc (tyl) 2.70, Wolnobieg Z, Szerokosc 40.20, Typ kola pasowego Wielorowkowe z wolnobiegiem, Srednica otworu 17.00, Rowki 7, Glebokosc w 11.10, Kier. obrotu CW, Typ pasa Wielopasowe, Rozmiar gwintu M16-1.50, Sredn. zewn. 59.60, Uwaga Pulley tool: HC-CARGO 210843.

Brand new HC Alternator pulleyHC STANDARDgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CargoZamiennik dla: BoschOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Grupa: Koła alternatoraInformacje o produkcieKatalogUwagaPulley tool: HC-CARGO 210843.

WymiaryPomiar 1 rowka 7.20Odleglosc (tyl) 2.70Wolnobieg ZSzerokosc 40.20Typ kola pasowego Wielorowkowe z wolnobiegiemSrednica otworu 17.00Rowki 7Glebokosc w   11.10Kier. obrotu CWTyp pasa   WielopasoweRozmiar gwintu  M16-1.50Sredn. zewn.   59.60Zastępuje│Lista częściNumer OE231502W200 NISSAN231502W20A NISSANNumer konkurentaAFP2003 AUTOSTARTER POLAND332299 HC-CARGOGD215541 HITACHIL170G25003 HITACHIF22875103 INARMOF22875106 INARMOF22875107 INARMOF2287512 INARMOF2287513 INARMO5350053000 LUK535005310 LUK5431 ZEN DO BRASILKoło alternatorów: O producencie:HC CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.

Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.